Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Pracownia Finansowa wśród Gwiazd Odnawialnych Źródeł Energii 2020

30/12/2020

Pracownia Finansowa, jako przedstawiciel godnych polecenia firm z zakresu energetyki wiatrowej w Polsce, dołączyła do grona Gwiazd Odnawialnych Źródeł Energii 2020. W ramach specjalnego bloku, który ma na celu promocję odnawialnych źródeł energii i branży ekologicznej powstał 10-sekundowy spot, który można zobaczyć w popularnych stacjach telewizyjnych. Obok Pracowni Finansowej w programie wzięli udział przedstawiciele takich branż jak m.in. fotowoltaika, kolektory słoneczne czy rozwiązania ekologiczne w transporcie. Zapraszamy do obejrzenia spotu i dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do inwestycji w OZE, aby w ten sposób wspierać rozwój sektora energetyki wiatrowej i jednocześnie chronić kapitał przed inflacją.

Przeczytaj także

W samym październiku Grupa Pracownia Finansowa zrealizowała prawie milion złotych wypłat na rzecz Inwestorów. Inwestycje grupowe cieszą się coraz większą popularnością, a niewątpliwie przyczynia się do tego aktualna sytuacja, która wróży kryzys gospodarczy. Widmo szalejącej inflacji nie ma jednak wpływu na realizację wypłat do Inwestorów z grupowych inwestycji w realną wartość.

Trudny czas za nami, ale jak się okazuje również przed nami. Pandemia spowodowana koronawirusem sprawiła, że rynek finansowy wywrócił się do góry nogami. Wiele osób widząc jak niepewne czasy nas czekają postanowiło przetrzymać swoje nadwyżki finansowe, między innymi na kontach oszczędnościowych – które w rzeczywistości generują straty. Jak zatem odnaleźć się w obecnej sytuacji na świecie i w co zainwestować, aby nie dać się inflacji?

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa, z którą nadal mierzy się cały świat, sprawiła, że gospodarka stanęła w obliczu wielkiej niepewności. Nadciągający kryzys przyniósł widmo spadku wartości pieniądza w wyniku inflacji, a więc inwestorzy zaczęli poszukiwać możliwości zabezpieczenia swoich nadwyżek finansowych. Z pomocą przyszły inwestycje grupowe Pracowni Finansowej.

Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem grupowym i chcesz się dowiedzieć jak zarabiać pasywnie zapisz się na najbliższy webinar LIVE z wiceprezesem Pracowni Finansowej Tomaszem Wiśniewskim o inwestycjach alternatywnych. Uzyskasz tam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, bez wychodzenia z domu.

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00