Pracownia Finansowa wspiera ekologiczną odpowiedzialność biznesu w Polsce

Pracownia Finansowa ponownie startuje z akcją Zielone Firmy EkoBiznesPolska, mającą na celu promowanie przedsiębiorstw, które prowadzą swój biznes, kierując się wysokim poczuciem odpowiedzialności ekologicznej.

Zielone Firmy EkoBiznesPolska to instytucje, przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne podejmujące w swoim biznesie działania na rzecz ochrony środowiska. Do akcji mogą dołączyć także inwestorzy indywidualni i prosumenci, którzy w sposób aktywny zajmują się zwiększaniem udziału odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski.

EKO-wyróżnienie w biznesie

W ramach inicjatywy wyróżniane są i promowane wszelkie formy przyczyniania się do rozwoju ekologicznego biznesu w Polsce, zasługujące na uznanie takie jak m.in. ekologiczna produkcja, oferowanie usług w zgodzie z zasadami ekologii czy inwestowanie w elektrownie wiatrowe. 

Rozwijanie rynku w otoczeniu świadomego konsumenta i jego poczucia odpowiedzialności za podejmowane decyzje, a także jego satysfakcji z dokonywania właściwego wyboru ma coraz większą wartość nie tylko dla przedsiębiorców, ale także dla ekologii.

Jak stać się eko i uzyskać certyfikat?

Do akcji można dołączyć zgłaszając swoją firmę za pomocą formularza zgłoszeniowego Zgłoś swoja firmę! Jeśli Twoje przedsiębiorstwo nie ma możliwości wprowadzenia proekologicznych działań w zakresie produkowanych towarów czy oferowanych usług, to sprawdź co możesz zrobić, by podnieść odpowiedzialność ekologiczną swojej firmy i wesprzeć działania w kierunku ochrony środowiska, a także poprawy jakości powietrza w Polsce tutaj >>

Zaznacz, że dbasz o środowisko

Dołączając do Zielonych Firm EkoBiznesPolska można uzyskać certyfikat, a także otrzymać możliwość posługiwania się logotypem EkoBiznes, potwierdzającym ekologiczną odpowiedzialność zgłoszonej marki. Jest to sposób na wyróżnienie Twojej firmy, produktów lub usług i przekazanie jasnego sygnału światu, że jesteś odpowiedzialnym przedsiębiorcą, który realnie działa na rzecz ochrony środowiska.

Pokaż wszystkim, że jesteś eko!

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej