Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Pracownia Finansowa wspiera ekologiczną odpowiedzialność biznesu w Polsce

14/04/2020

Pracownia Finansowa ponownie startuje z akcją Zielone Firmy EkoBiznesPolska, mającą na celu promowanie przedsiębiorstw, które prowadzą swój biznes, kierując się wysokim poczuciem odpowiedzialności ekologicznej.

Zielone Firmy EkoBiznesPolska to instytucje, przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne podejmujące w swoim biznesie działania na rzecz ochrony środowiska. Do akcji mogą dołączyć także inwestorzy indywidualni i prosumenci, którzy w sposób aktywny zajmują się zwiększaniem udziału odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski.

EKO-wyróżnienie w biznesie

W ramach inicjatywy wyróżniane są i promowane wszelkie formy przyczyniania się do rozwoju ekologicznego biznesu w Polsce, zasługujące na uznanie takie jak m.in. ekologiczna produkcja, oferowanie usług w zgodzie z zasadami ekologii czy inwestowanie w elektrownie wiatrowe. 

Rozwijanie rynku w otoczeniu świadomego konsumenta i jego poczucia odpowiedzialności za podejmowane decyzje, a także jego satysfakcji z dokonywania właściwego wyboru ma coraz większą wartość nie tylko dla przedsiębiorców, ale także dla ekologii.

Jak stać się eko i uzyskać certyfikat?

Do akcji można dołączyć zgłaszając swoją firmę za pomocą formularza zgłoszeniowego Zgłoś swoja firmę! Jeśli Twoje przedsiębiorstwo nie ma możliwości wprowadzenia proekologicznych działań w zakresie produkowanych towarów czy oferowanych usług, to sprawdź co możesz zrobić, by podnieść odpowiedzialność ekologiczną swojej firmy i wesprzeć działania w kierunku ochrony środowiska, a także poprawy jakości powietrza w Polsce tutaj >>

Zaznacz, że dbasz o środowisko

Dołączając do Zielonych Firm EkoBiznesPolska można uzyskać certyfikat, a także otrzymać możliwość posługiwania się logotypem EkoBiznes, potwierdzającym ekologiczną odpowiedzialność zgłoszonej marki. Jest to sposób na wyróżnienie Twojej firmy, produktów lub usług i przekazanie jasnego sygnału światu, że jesteś odpowiedzialnym przedsiębiorcą, który realnie działa na rzecz ochrony środowiska.

Pokaż wszystkim, że jesteś eko!

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

Pracownia Finansowa opinie 2019 inwestorzy

Inwestorzy dostrzegają potencjał poszczególnych branż i czują się bezpieczniej, wiedząc, że dołączają do biznesu, w którym panuje pełna synergia działań wśród wszystkich spółek w Grupie

Cały świat stara się wdrażać działania mające na celu wprowadzenie bardziej ekologicznych rozwiązań

Bardzo nas cieszy fakt, że do projektów inwestycji w realną wartość dołącza coraz więcej świadomych Inwestorów

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00