Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Pracownia Finansowa w Klubie Efektywnego Biznesu w Katowicach

09/11/2015

Pracownia Finansowa została członkiem Klubu Efektywnego Biznesu, elitarnej organizacji zrzeszającej osoby prawne i fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Klub Efektywnego Biznesu powstał z inicjatywy Fundacji Fortis, która działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorców i firm z Katowic i okolic.

W środę, 04.11, w Hotelu Focus w Chorzowie odbyło się uroczyste powitanie nowych członków Klubu, na którym Prezes Pracowni Finansowej Maciej Musiał przedstawił sposób działania firmy i wygłosił krótką prezentację na temat „Alternatywnych inwestycji dla przedsiębiorców, bez podatku”. Pracownia Finansowa specjalizuje się w inwestycjach opartych o realną wartość, jakimi są inwestycje w elektrownie wiatrowe i nieruchomości. Przedsiębiorcy mogą stać się udziałowcami w tzw. spółkach celowych, powołanych w celu zrealizowania jednego z projektów budowy elektrowni lub osiedla domów. Zyskują dzięki temu nie tylko poczucie współwłasności rzeczywistych dóbr materialnych i kontroli nad swoją inwestycją, lecz również pewne korzyści prawno – podatkowe.

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

Kończy się powoli dominacja banków i instytucji finansowych na rynku inwestycji. Inwestorzy, zrażeni brakiem osiąganych zysków, coraz częściej wybierają dziś inwestycje oparte o realną wartość.

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00