Pracownia Finansowa Symbolem Usług Finansowych 2020

Niezmiernie miło nam poinformować, że Pracownia Finansowa została Laureatem w programie ‘Symbol 2020’ i uzyskała tytuł ‘Symbol Usług Finansowych 2020’. Jest to nagroda przyznawana przez redakcję ‘Monitora Biznesu’, niezależnego dodatku do ‘Rzeczpospolitej’ i ‘Monitora Rynkowego’, niezależnego dodatku do ‘Dziennika Gazety Prawnej’, jako potwierdzenie najwyższej jakości i skuteczności zarządzania.

Świadomość rynku

‘Symbol’ jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród w Polsce.  Osoby zasiadające w Kapitule programu, to grono specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach, posiadających ogromną świadomość rynku oraz doświadczenie biznesowe i medialne. Wierzą, że sukcesy warto chwalić i nagłaśniać, dlatego stworzyli program ‘Symbol’, w ramach którego nagradzają przyczynianie się do rozwoju Polski, wysiłek wkładany w działanie w danej branży oraz możliwość bycia wzorem do naśladowania w określonym obszarze.

Najlepsi w Polsce

Pracownia Finansowa od początku swojej działalności konsekwentnie prowadziła politykę biznesu odpowiedzialnego społecznie i ekologicznie. Dzięki działaniom Grupy PF dostrzegamy zwiększenie świadomości na temat emisji szkodliwych substancji przez elektrownie węglowe i zużycia wody do produkcji energii w tradycyjny sposób. Inwestycje Pracowni Finansowej, to odpowiedź na potrzeby świadomych inwestorów, którzy poza oczekiwanymi korzyściami finansowymi, biorą także pod uwagę udział w biznesie, mającym realny wkład w walkę o czyste powietrze i poprawę jakości życia przyszłych pokoleń. To sprawia, że Pracownia Finansowa dumnie dołącza do grona najlepszych podmiotów w Polsce jako Laureat ‘Symbolu 2020’.

Nagroda w pełnym wyzwań okresie

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa, jaka ma miejsce obecnie na całym świecie, uniemożliwiła odbiór tytułu podczas uroczystej gali. Jednak równie ogromnym zaszczytem była możliwość spotkania się bezpośrednio z Przewodniczącym Kapituły Jakubem Lisieckim, który wręczył tytuł ‘Symbol Usług Finansowych 2020’ wiceprezesowi Pracowni Finansowej Tomaszowi Wiśniewskiemu. Otrzymany tytuł motywuje nas do kontynuowania działań przyczyniających się do rozwoju Polski w ekologicznym kierunku oraz dalszego działania z zamiarem zmiany świata na lepsze.

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej