Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Pracownia Finansowa Symbolem Usług Finansowych 2020

10/12/2020

Niezmiernie miło nam poinformować, że Pracownia Finansowa została Laureatem w programie ‘Symbol 2020’ i uzyskała tytuł ‘Symbol Usług Finansowych 2020’. Jest to nagroda przyznawana przez redakcję ‘Monitora Biznesu’, niezależnego dodatku do ‘Rzeczpospolitej’ i ‘Monitora Rynkowego’, niezależnego dodatku do ‘Dziennika Gazety Prawnej’, jako potwierdzenie najwyższej jakości i skuteczności zarządzania.

Świadomość rynku

‘Symbol’ jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród w Polsce.  Osoby zasiadające w Kapitule programu, to grono specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach, posiadających ogromną świadomość rynku oraz doświadczenie biznesowe i medialne. Wierzą, że sukcesy warto chwalić i nagłaśniać, dlatego stworzyli program ‘Symbol’, w ramach którego nagradzają przyczynianie się do rozwoju Polski, wysiłek wkładany w działanie w danej branży oraz możliwość bycia wzorem do naśladowania w określonym obszarze.

Najlepsi w Polsce

Pracownia Finansowa od początku swojej działalności konsekwentnie prowadziła politykę biznesu odpowiedzialnego społecznie i ekologicznie. Dzięki działaniom Grupy PF dostrzegamy zwiększenie świadomości na temat emisji szkodliwych substancji przez elektrownie węglowe i zużycia wody do produkcji energii w tradycyjny sposób. Inwestycje Pracowni Finansowej, to odpowiedź na potrzeby świadomych inwestorów, którzy poza oczekiwanymi korzyściami finansowymi, biorą także pod uwagę udział w biznesie, mającym realny wkład w walkę o czyste powietrze i poprawę jakości życia przyszłych pokoleń. To sprawia, że Pracownia Finansowa dumnie dołącza do grona najlepszych podmiotów w Polsce jako Laureat ‘Symbolu 2020’.

Nagroda w pełnym wyzwań okresie

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa, jaka ma miejsce obecnie na całym świecie, uniemożliwiła odbiór tytułu podczas uroczystej gali. Jednak równie ogromnym zaszczytem była możliwość spotkania się bezpośrednio z Przewodniczącym Kapituły Jakubem Lisieckim, który wręczył tytuł ‘Symbol Usług Finansowych 2020’ wiceprezesowi Pracowni Finansowej Tomaszowi Wiśniewskiemu. Otrzymany tytuł motywuje nas do kontynuowania działań przyczyniających się do rozwoju Polski w ekologicznym kierunku oraz dalszego działania z zamiarem zmiany świata na lepsze.

Przeczytaj także

Trudny czas za nami, ale jak się okazuje również przed nami. Pandemia spowodowana koronawirusem sprawiła, że rynek finansowy wywrócił się do góry nogami. Wiele osób widząc jak niepewne czasy nas czekają postanowiło przetrzymać swoje nadwyżki finansowe, między innymi na kontach oszczędnościowych – które w rzeczywistości generują straty. Jak zatem odnaleźć się w obecnej sytuacji na świecie i w co zainwestować, aby nie dać się inflacji?

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa, z którą nadal mierzy się cały świat, sprawiła, że gospodarka stanęła w obliczu wielkiej niepewności. Nadciągający kryzys przyniósł widmo spadku wartości pieniądza w wyniku inflacji, a więc inwestorzy zaczęli poszukiwać możliwości zabezpieczenia swoich nadwyżek finansowych. Z pomocą przyszły inwestycje grupowe Pracowni Finansowej.

Prowadząc politykę biznesu odpowiedzialnego społecznie, od początku podkreślano w Grupie Pracownia Finansowa jak istotną rolę w całym procesie inwestycyjnym odgrywa odpowiednia edukacja. Ponieważ bezpieczne inwestowanie, to jedno z głównych zagadnień, na którym skupiają się inwestorzy indywidualni w obecnych czasach, a najbezpieczniej inwestuje się, gdy posiada się odpowiednią wiedzę finansową, to już teraz zapraszamy do Akademii Inwestowania Pracowni Finansowej.

w co zainwestować inwestycje alternatywne inwestycje nieruchomości PRacownia Finansowa Tomasz Kopiszka

Pandemia koronawirusa ewoluowała rynek nieruchomości, który bardzo dobrze poradził sobie w czasach lockdownu, a Polacy dostrzegli wartości posiadania domu z ogródkiem, przystosowanego do pracy z domu, nauki zdalnej oraz życia w wyjątkowych okolicznościach. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że jest to jeden z tych obszarów gospodarki, które od wielu lat są uznawane za jedne z najmniej odczuwających skutki ewentualnego kryzysu.

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00