Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Pracownia Finansowa – Wideo – podsumowanie 2016

19/01/2017

Rok 2016 był dla nas czasem zmian i dynamicznego rozwoju. Obecnie Pracownia Finansowa może pochwalić się łącznie siedmioma elektrowniami wiatrowymi oraz sześcioma projektami z zakresu inwestycji w ekologiczne elektrownie wiatrowe w trakcie realizacji. W segmencie inwestycji w nieruchomości posiadamy już pięć zrealizowanych projektów, a kolejnych osiem jest w trakcie realizacji. Cieszymy się, że z każdym rokiem przybywa również zadowolonych Wspólników i Inwestorów, to właśnie dzięki Państwa zaangażowaniu ten rok możemy zaliczyć do szczególnie udanych.

By podsumować te dwanaście intensywnych miesięcy i podzielić się z Państwem najlepszymi wspomnieniami z roku 2016 przygotowaliśmy krótkie wideo z kluczowymi dla nas momentami.

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

Inwestycja w nieruchomości

5 stycznia 2017 roku, wypłatę zysku za rok 2016 otrzymali inwestorzy zaangażowani w realizację projektu PFN2.

Kopalnie kryptowalut

Dziś pomnażanie pieniędzy przez inwestowanie to już nie przywilej nielicznych, których na to stać ponieważ posiadają oni taką ilość wolnych środków, która im na to pozwala.

inwestowanie w wiatraki

Pracownia Finansowa prowadzi obecnie sprzedaż udziałów w wyjątkowym projekcie – Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 15. Dlaczego aktualnie zdecydowaliśmy się wybrać właśnie tę inwestycję?

Inwestycja w nieruchomości

Warszawa jest bardzo dobrym, stabilnym rynkiem, jeśli chodzi o nieruchomości. My inwestycje w nieruchomości rozwijamy na Targówku. Dlaczego tam?

28 lipca godz. 20:00 21 lipca godz. 20:00