Pracownia Finansowa partnerem merytorycznym na Forum Inwestorek

III Ogólnopolskie Forum Inwestorek, czyli wiedza, jakość, biznes, inspiracje i inwestycje. A jak wiadomo tam, gdzie mówi się o inwestowaniu, nie mogło zabraknąć Pracowni Finansowej.  I tak 3 września br. jako partner merytoryczny, pojawiliśmy się w Renaissance Warsaw Airport Hotel w Warszawie.

W roli prelegentki, wystąpiła Małgorzata Rosiak – Investment Managerka Pracowni Finansowej. Temat prezentacji, który wygłosiła, brzmiał: “Etyczne inwestowanie – zrób miejsce w portfelu na zysk z ekologii”.

Bardzo ciekawe wystąpienie, na czasie, merytorycznie przygotowany materiał, do tego podparty konkretnymi danymi – takie opinie można było usłyszeć tuż po prelekcji oraz w kuluarach.

Na stoisku PF dwaj Investment Managerowie – Piotr Rusinowski i Henryk Wawrzyński, odpowiadali na mnóstwo pytań Inwestorek, wyraźnie zainteresowanych ofertami inwestycyjnymi, które w swoim bogatym portfolio posiada Pracownia Finansowa. Opowiedzieli również o najnowszym programie EKO–RENTIER, który pozwala na efektywne i ekologiczne inwestycje, zdywersyfikowanie portfela inwestycyjnego, a co za tym idzie – wypłacanie zysków co kwartał.  

Wciąż pojawiające się nowe okazje inwestycyjne do ulokowania nadwyżek kapitału, nie tylko z segmentu OZE, również zainteresowały Uczestniczki forum. Investment Managerowie opowiedzieli o możliwościach inwestycji w nieruchomości PREMIUM, do których należy apartamentowiec w centrum Warszawy oraz propozycji ulokowania swoich nadwyżek finansowych w jednej z najmocniejszych walut świata – EUR, za sprawą parku rozrywki w centrum Berlina – Mission:Play! By Mattel.

Dziękujemy wszystkim Paniom, które odwiedziły nas podczas wydarzenia. Te z Was, którym nie udało się zasięgnąć dodatkowych informacji serdecznie zapraszamy do dalszych rozmów o inwestowaniu przy pysznej kawie w biurze Pracowni Finansowej przy ul. Londyńskiej 27 w Warszawie. Życzymy wszystkim udanych inwestycji!

*Zdjęcia pochodzą z fanpage Inwestorki.pl

Przeczytaj także

10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej