Pracownia Finansowa partnerem Gali Symbol – zmieniamy świat na lepsze

Najlepsi w kraju przedstawiciele firm, przedsiębiorstw, uczelni i innych instytucji przyczyniających się swoimi działaniami do rozwoju Polski, zostali nagrodzeni podczas uroczystej Gali Finałowej programu Symbol 2021. Wydarzenie odbyło się 19 listopada w Katowicach. 

Symbol jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród w Polsce, przyznawanych jednostkom, które funkcjonują najlepiej w swojej branży i stanowią wzór do naśladowania. Pracownia Finansowa w roku 2020 była laureatem programu, a w 2021 roku uczestniczyliśmy w Gali jako partner wydarzenia. Motyw przewodni akcji to zmienianie świata na lepsze.

Pracownia Finansowa specjalizuje się w obsłudze inwestorów w ramach projektów inwestycji m.in. w odnawialne źródła energii oraz nieruchomości realizowane w Grupie INWE. Wiemy jak ważne jest wdrażanie działań związanych z odpowiedzialnością społeczną, dlatego bierzemy udział w takich projektach jak Symbol, które pozwalają na zwiększenie świadomości odbiorców i zwrócenie ich uwagi na ważne kwestie społeczne i gospodarcze.

Ponieważ Inwestorzy Pracowni Finansowej to również udziałowcy ekologicznych projektów, dokładamy wszelkich starań, aby świadomość związana z ochroną środowiska była jak największa.   Jesteśmy na bieżąco z tematami dotyczącymi nowych przepisów w kontekście wymogów “zielonej” polityki energetycznej, nowoczesnych technologii jako filaru postępu społeczno-gospodarczego, inteligentnego budownictwa, wsparcia w czasach pandemii. Zdajemy sobie sprawę, że te czynniki odkrywają istotną rolę we współczesnej gospodarce, dlatego prowadzimy również własne projekty CSR jak np. akcja ekologiczna #ILoveOZE.

Utożsamiamy się z hasłem przewodnim programu Symbol, dlatego chętnie zostaliśmy partnerem wydarzenia. W Gali uczestniczył Tomasz Wiśniewski – prezes Pracowni Finansowej oraz Ewelina Kożuchowska, Investment Manager.

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej