Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Dlaczego warto inwestować z Pracownią Finansową – opinie Inwestorów

24/01/2018

Doświadczenie naszych ekspertów, sprawna komunikacja, a także systematyczne przekazywanie raportów okresowych sprawiają, że Inwestorzy chętnie przyłączają się do projektów inwestycyjnych Pracowni Finansowej.

Inwestorzy cenią sobie w szczególności model biznesowy jaki oferujemy, czyli udział Inwestora oraz Pracowni Finansowej w zysku z projektu. System ten nakłada na spółkę wysoką odpowiedzialność za wypracowanie zysku z projektu inwestycyjnego, gdyż brak zwrotu z inwestycji powoduje, że Pracownia Finansowa również na nim nie zarabia. Przy tym zaznaczyć należy także, że nie pobieramy stałej opłaty za zarządzanie.

Dodatkowym atutem jest liczba przeprowadzonych projektów, które zakończyły się sukcesem. Jak podkreślają nasi Klienci – są one oznaką wiarygodności i pozwalają osobom przystępującym do inwestycji czuć się bezpiecznie. Udokumentowana historia realizacji pokazuje, że wybrane projekty prowadzone przez spółkę osiągały ponadprzeciętną stopę zwrotu, co niezmiernie cieszy zarówno nas, a tym bardziej osoby, które zdecydowały się przyłączyć do naszych inwestycji z własnym kapitałem.

Dziękujemy Inwestorom za okazywane zaufanie i zapraszamy wszystkich do zapoznania się z pozostałymi opiniami w filmach:

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

Inwestowanie w nieruchomości

Oferta została skonstruowana w taki sposób, by umożliwić wypłaty odsetek Inwestorom co 3 miesiące

Pracownia Finansowa Sp. z o.o., która jako jedna z pierwszych w Polsce wybudowała elektrownie wiatrowe w modelu obywatelskim, rozpoczęła wypłatę zysków za pierwszy rok pracy elektrowni

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00