Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Pracownia Finansowa oddaje krew

06/08/2015

W tym tygodniu udaliśmy się honorowo oddać krew – zarówno Centrala w Warszawie, jak i oddział w Katowicach. Upuściliśmy z siebie tyle krwi 🙂 ile mogliśmy, aby ratować życie i zdrowie ludzi, którzy jej bardzo potrzebują. Na codzień zajmujemy się inwestycjami w elektrownie wiatrowe, dbając tym samym o środowisko naturalne i zdrowie przyszłych pokoleń. Tym razem postanowiliśmy pomóc ratować życie obecnie zamieszkującym naszą planetę. Tym bardziej, że sezon wakacyjny w pełni i o wypadek nie trudno – może on przydarzyć się także nam czy Tobie!

Mamy nadzieję, że nasz przykład zachęci więcej firm, aby grupowo oddały krew, która jest bardzo potrzebna. Każdy z nas z osobna zapewne nie zmobilizowałby się do tego czynu, gdyby nie propozycja naszego kolegi, dyrektora sprzedaży Tomka Kopiszki, który jest honorowym krwiodawcą od wielu lat.

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

Konkurs odbywa się na naszym profilu Facebook. Tam jest zamieszczony regulamin, można dodawać i głosować na zdjęcia. Konkurs trwa do 14 sierpnia do 23:59.

Jesteśmy sponsorem III Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wiatrowych w Piasecznie. Nasz Dyrektor Sprzedaży Tomasz Kopiszka pełni funkcję Przewodniczącego Komisji...

15.02 godz. 20:00 08.02 godz. 20:00 01.02 godz. 20:00