Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Pracownia Finansowa jako Święty Mikołaj dla Seniorów

13/12/2021

Pracownia Finansowa jak co roku wzięła udział w jednej z akcji charytatywnych w okresie świątecznym. W tym roku postanowiliśmy wesprzeć akcję Święty Mikołaj dla Seniora. Trafiły do nas trzy listy od Seniorów i z wielką przyjemnością spełniliśmy ich marzenia.

Seniorzy piszący listy są często samotni, mieszkają w domach opieki i nie mogą liczyć na jakiekolwiek podarunki. Dlatego w listach pojawiały się nawet te podstawowe i najpotrzebniejsze rzeczy jak kosmetyki, ręczniki czy buty. W akcję chętnie włączył się zespół Pracowni Finansowej jak również współpracownicy partnerów z grupy INWE m.in. Centrum Usług, energiaPro, Frontline oraz Net-Pocket.

Misją akcji Święty Mikołaj dla Seniora jest przypomnienie wszystkim ludziom o obecności osób starszych, schorowanych, samotnych. Celem nagłośnienia problemu jest próba odzyskania ich wiary w dobro, przypomnienie Seniorom o magii Świąt i wywołanie radości. Organizatorzy stawiają na indywidualne podejście do potrzeb i marzeń Seniorów. Wręczanie prezentów przygotowanych i dedykowanych z myślą o danej osobie sprawia, że czuje się ona ważna i dostrzeżona

Pracownia Finansowa od początku swojej działalności skupia się również na działaniach związanych z odpowiedzialnością społeczną. Prowadzimy szereg działań wewnątrz i na zewnątrz firmy, które skierowane są na pomaganie społeczeństwu oraz środowisku. W okresie przedświątecznym w szczególności skupiamy się na ludziach. Na tych, którzy potrzebują naszej uwagi w tym okresie jeszcze bardziej niż zwykle. Którym ta samotność doskwiera mocniej niż na co dzień. Cieszymy się, że możemy w ten sposób pomóc.

Chcielibyśmy zarówno Seniorom, ale także naszym inwestorom, współpracownikom oraz dostawcom życzyć przede wszystkim dużo zdrowia, a także spełnienia wszystkich marzeń w Nowym Roku. 

Przeczytaj także

Wiele osób zastanawia się obecnie, gdzie najkorzystniej ulokować pieniądze, aby zachowały one swoją wartość przy zwiększającej się inflacji i generowały jak najwyższą rentowność. W inwestycjach zysk jest premią za ryzyko – im jest ono wyższe, tym większy potencjalny zysk. Zatem które inwestycje wybrać i jakie kwoty inwestować?

Prowadząc politykę biznesu odpowiedzialnego społecznie, od początku podkreślano w Grupie Pracownia Finansowa jak istotną rolę w całym procesie inwestycyjnym odgrywa odpowiednia edukacja. Ponieważ bezpieczne inwestowanie, to jedno z głównych zagadnień, na którym skupiają się inwestorzy indywidualni w obecnych czasach, a najbezpieczniej inwestuje się, gdy posiada się odpowiednią wiedzę finansową, to już teraz zapraszamy do Akademii Inwestowania Pracowni Finansowej.

Bardzo nas cieszy fakt, że do projektów inwestycji w realną wartość dołącza coraz więcej świadomych Inwestorów

Czym jest dywersyfikacja, czy warto ją robić i jak? Na te i wiele innych pytań odpowiada Tomasz Wiśniewski – Wiceprezes Pracowni Finansowej

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00