Pożegnanie Lata z Pracownią Finansową 2018

Za nami najważniejsze wydarzenie roku! W dniu 22 września, dokładnie w ostatni dzień lata, spotkaliśmy się z naszymi Inwestorami na dorocznym pikniku ‘Pożegnanie Lata z Pracownią Finansową’ pod jedną z Elektrowni Wiatrowych Grupy PF.

Podczas wydarzenia można było wziąć udział w licznych, przygotowanych specjalnie na tę okazję atrakcjach, takich jak m.in. strefa chillout, dmuchany tor przeszkód, symulator fali czy cashbox. Zarówno dorośli jak i dzieci mogli przez cały czas trwania eventu wykopywać z piasku PNTfan coiny, aby następnie wymieniać je na upominki. Dla najmłodszych przygotowaliśmy też szereg dodatkowych atrakcji. W strefie malucha można było wziąć udział m.in. w warsztatach malowania ekotoreb, skręcać balony, odbijać monety, puszczać ogromne bańki czy wziąć udział w wyścigu w workach.

Za udział w każdej atrakcji uczestnicy otrzymywali kupony, które następnie brały udział w losowaniu niespodzianki – WEJŚCIA NA SZCZYT TURBINY WIATROWEJ! Co godzinę przedstawiciele Zarządu Pracowni Finansowej – Maciej Musiał oraz Tomasz Wiśniewski losowali po dwie osoby, które w półgodzinnych odstępach czasu mogły skorzystać z nietypowej okazji i wspiąć się na wiatrak. Zainteresowanie było ogromne, bo warto też wiedzieć, że udział w większej ilości atrakcji oznaczał większą ilość kuponów i zwiększenie swojej szansy na wygraną. Ostatecznie nagrodziliśmy aż 12 osób, a wejście na szczyt elektrowni koordynował osobiście Prezes PFE – Tomasz Kapała.

Osoby, którym się nie poszczęściło w losowaniu, mogły odbyć wycieczkę na szczyt elektrowni wiatrowej w okularach VR. W ten sam sposób zaprosiliśmy uczestników do wnętrza Domu Pokazowego. Do wykończonego i w pełni wyposażonego segmentu w szeregowcu wybudowanym w ramach inwestycji w nieruchomości przy ulicy Ostródzkiej na warszawskim Targówku. Goście mogli zarówno spojrzeć szerzej na wygląd budynków oraz okolicy jak i zwiedzić obiekt wewnątrz i przekonać się na własne oczy o wysokiej jakości, którą charakteryzują się nasze realizacje.

Moment kulminacyjny wydarzenia stanowiła PREMIERA PIERWSZEGO NA ŚWIECIE KCO Z UKŁADEM CHŁODZENIA CIECZĄ, gdzie uroczyście wstęgę przecięli przedstawiciele Zarządu PNT – Szczepan Bentyn oraz Jakub Bartoszek i zaprosili gości do środka. Pracownia Nowych Technologii jako jedyna firma na świecie wprowadza na rynek tego typu rozwiązanie, czyli mobilne Blockchain Data Center, w którym znajdują się urządzenia obliczeniowe chłodzone za pomocą płynu niskowrzącego 3M. Projekt pozwala na zaoszczędzenie znacznej części energii przeznaczanej do tej pory na wentylację, podnosi wydajność serwerowni, a także może przyczynić się do zwiększenia rentowności odnawialnych źródeł energii.

Dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia zaszczycili nas swoją obecnością, spędzili z nami ten ostatni słoneczny dzień lata, w towarzystwie wspólnej zabawy, dobrego jedzenia i sympatycznych rozmów. Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz galerii zdjęć.

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej