Poranna kawa z ekspertem – Fundusze unijne dla Mazowsza

Miejsce spotkania:Warszawa

Data spotkania:10.03.2016 r.

Podczas czwartkowego spotkania zorganizowanego przez Klub Integracji Europejskiej odbędzie się rozmowa na temat środków dostępnych dla przedsiębiorców w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014 – 2020. Fachowego doradztwa na ten temat udzieli nam Pan Paweł Szymanowski z firmy Projekt Ekspert, Specjalista w doradztwie i pozyskiwaniu funduszy unijnych. Więcej informacji na temat wydarzenia można zasięgnąć na stronie Klubu pod tym linkiem. 

W ubiegłym roku ekspertem w ramach lutowego spotkania ”Kawa z ekspertem na Jasnej” był Prezes Pracowni, Maciej Musiał. Relację ze spotkania można przeczytać tutaj. 

Misją Klubu Integracji Europejskiej jest integracja środowiska biznesu. Etyka w biznesie i społeczna odpowiedzialność biznesu to pojęcia, które Klub podkreśla jako czynniki niezbędne przy budowaniu biznesu na poziomie europejskim. Członkowie Klubu wspólnie uczą się jak najlepiej wykorzystywać szanse oraz otwierające się rynki, bronić przed konkurencją czy też dostosowywać do regulacji i warunków stawianych przez Unię.

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej