Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Ponad 3,5 miliona wypłat do Inwestorów z projektu PFN2

07/01/2022

Rok 2022 zaczął się najlepszymi wiadomościami dla Inwestorów w projekcie deweloperskim PFN2. W związku z zawarciem końcowych umów sprzedaży na 5 domów w inwestycji realizowanej przy ulicy Ostródzkiej w Warszawie, Inwestorzy niebawem otrzymają wypłaty na łączną wartość ponad 3,5 miliona złotych!

W ramach inwestycji wybudowane zostały domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, o powierzchni od 150 do 250 m2 każdy. Inwestycja jest realizowana jako jeden z etapów Osiedla Moments, zlokalizowanego na warszawskim Targówku. Prywatne osiedle domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie, oferujących swoim użytkownikom dogodną lokalizację oraz ergonomiczne nowoczesne rozwiązania architektoniczne, stało się idealnym rozwiązaniem dla społeczeństwa, które musiało zweryfikować swoje potrzeby na nowo w dobie pandemii.

Zobacz inwestycję zrealizowaną przez WayDo – partnera technologicznego grupy INWE, realizującego inwestycje w nieruchomości z portfolio Pracowni Finansowej:

Przeczytaj także

W dniu 24 listopada na PGE Narodowym odbyła się konferencja pt. ‘Jak zarabiać na wzrostach w e-commerce’. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele firm specjalizujących się w obszarach wspierających rozwój biznesu e-commerce w Polsce i na świecie. Była to także okazja do przybliżenia uczestnikom innowacyjnego projektu inwestycyjnego Net-Pocket. Pierwszej start-upowej inwestycji grupy INWE z branży e-commerce w portfolio Pracowni Finansowej.

Jeszcze na początku tego roku Pracownia Finansowa znalazła się w gronie laureatów Programu Najwyższa Jakość Quality International. Nagroda została przyznana w kategorii QI services – najwyższa jakość obsługi inwestycji grupowych. Ostatniego dnia listopada, podczas Europejskiego Forum Biznesu, miało miejsce uroczyste wręczenie nagród, a Złote Godło osobiście odebrał prezes Pracowni Finansowej Tomasz Wiśniewski.

Pracownia Finansowa jak co roku wzięła udział w jednej z akcji charytatywnych w okresie świątecznym. W tym roku postanowiliśmy wesprzeć akcję Święty Mikołaj dla Seniora. Trafiły do nas trzy listy od Seniorów i z wielką przyjemnością spełniliśmy ich marzenia.

W obliczu pogarszającego się stanu środowiska naturalnego oraz coraz gorszej jakości powietrza, korzyści płynących z OZE już nie trzeba specjalnie tłumaczyć. Ekologiczne inwestycje stają się potrzebą nowego świata, dlatego do portfolio Pracowni Finansowej obok energetyki wiatrowej dołącza fotowoltaika. Nowa inwestycja może stanowić stabilne źródło zysku z uwzględnieniem ochrony kapitału przed inflacją.

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00