Ponad 250 tysięcy złotych wypłat zysków do Inwestorów Pracowni Finansowej w projekcie PFN Capital

Październik jest miesiącem wypłat kwartalnych odsetek w projekcie PFN Capital, polegającym na finansowaniu banku ziemi pod inwestycje realizowane w grupie INWE. Odsetki wypłacone za trzeci kwartał 2021 roku w tym projekcie przekroczyły kwotę 250 tysięcy złotych. Inwestorzy Pracowni Finansowej, którzy dołączyli do tej inwestycji, po raz kolejny mogli poczuć satysfakcję zaglądając na swoje konta bankowe.

Inwestycja w ramach projektu PFN Capital polega na udzieleniu pożyczki spółce odpowiadającej za zapewnienie banku ziemi dla nowych projektów inwestycyjnych. Dokapitalizowana w ten sposób spółka gwarantuje Inwestorowi określoną stopę zwrotu, przez określony czas, która jest wypłacana kwartalnie w formie odsetek. Ochronę interesów Inwestorów w tym projekcie stanowi m.in. zabezpieczenie w postaci weksla.

Pożyczka jest udzielana przez Inwestora na okres dwóch lat ze stałym oprocentowaniem. W przypadku inwestycji od 50tys zł gwarantowana umową roczna stopa zwrotu wynosi 6%, a w przypadku inwestycji od 100tys zł gwarantowana umową roczna stopa zwrotu wynosi 7%. Wypłata odsetek następuje 4 razy w roku, a po zakończeniu umowy pożyczki następuje zwrot kapitału lub przedłużenie jej o kolejny rok.

Aktualnie limit finansowania w projekcie PFN Capital został osiągnięty, a o okazjach inwestycyjnych będziemy informować na bieżąco w aplikacji mobilnej Pracownia Finansowa oraz poprzez Newsletter, do którego można się zapisać TUTAJ >>

Przeczytaj także

10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej