Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Ponad 250 tysięcy złotych wypłat zysków do Inwestorów Pracowni Finansowej w projekcie PFN Capital

29/10/2021

Październik jest miesiącem wypłat kwartalnych odsetek w projekcie PFN Capital, polegającym na finansowaniu banku ziemi pod inwestycje realizowane w grupie INWE. Odsetki wypłacone za trzeci kwartał 2021 roku w tym projekcie przekroczyły kwotę 250 tysięcy złotych. Inwestorzy Pracowni Finansowej, którzy dołączyli do tej inwestycji, po raz kolejny mogli poczuć satysfakcję zaglądając na swoje konta bankowe.

Inwestycja w ramach projektu PFN Capital polega na udzieleniu pożyczki spółce odpowiadającej za zapewnienie banku ziemi dla nowych projektów inwestycyjnych. Dokapitalizowana w ten sposób spółka gwarantuje Inwestorowi określoną stopę zwrotu, przez określony czas, która jest wypłacana kwartalnie w formie odsetek. Ochronę interesów Inwestorów w tym projekcie stanowi m.in. zabezpieczenie w postaci weksla.

Pożyczka jest udzielana przez Inwestora na okres dwóch lat ze stałym oprocentowaniem. W przypadku inwestycji od 50tys zł gwarantowana umową roczna stopa zwrotu wynosi 6%, a w przypadku inwestycji od 100tys zł gwarantowana umową roczna stopa zwrotu wynosi 7%. Wypłata odsetek następuje 4 razy w roku, a po zakończeniu umowy pożyczki następuje zwrot kapitału lub przedłużenie jej o kolejny rok.

Aktualnie limit finansowania w projekcie PFN Capital został osiągnięty, a o okazjach inwestycyjnych będziemy informować na bieżąco w aplikacji mobilnej Pracownia Finansowa oraz poprzez Newsletter, do którego można się zapisać TUTAJ >>

Przeczytaj także

Wiele osób zastanawia się obecnie, gdzie najkorzystniej ulokować pieniądze, aby zachowały one swoją wartość przy zwiększającej się inflacji i generowały jak najwyższą rentowność. W inwestycjach zysk jest premią za ryzyko – im jest ono wyższe, tym większy potencjalny zysk. Zatem które inwestycje wybrać i jakie kwoty inwestować?

Prowadząc politykę biznesu odpowiedzialnego społecznie, od początku podkreślano w Grupie Pracownia Finansowa jak istotną rolę w całym procesie inwestycyjnym odgrywa odpowiednia edukacja. Ponieważ bezpieczne inwestowanie, to jedno z głównych zagadnień, na którym skupiają się inwestorzy indywidualni w obecnych czasach, a najbezpieczniej inwestuje się, gdy posiada się odpowiednią wiedzę finansową, to już teraz zapraszamy do Akademii Inwestowania Pracowni Finansowej.

Bardzo nas cieszy fakt, że do projektów inwestycji w realną wartość dołącza coraz więcej świadomych Inwestorów

Czym jest dywersyfikacja, czy warto ją robić i jak? Na te i wiele innych pytań odpowiada Tomasz Wiśniewski – Wiceprezes Pracowni Finansowej

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00