Podsumowanie 2018 roku w inwestycjach

Realna wartość inwestycji staje się coraz atrakcyjniejsza dla Inwestorów indywidualnych, a fakt ten ma oczywiście swoje odzwierciedlenie w liczbach.

Rok 2018 zamknęliśmy pięknymi liczbami w postaci 117. milionów złotych zainwestowanych w projekty PF łącznie, 859. umów podpisanych łącznie przez 519. Inwestorów, biorąc pod uwagę wszystkie projekty inwestycyjne Pracowni Finansowej na przestrzeni 5 lat. Jak te liczby przedstawiają się w samym 2018 roku mogą Państwo zobaczyć niżej, ale możemy z całą pewnością stwierdzić, że z każdym rokiem Inwestorzy indywidualni coraz chętniej wybierają projekty inwestycyjne Pracowni Finansowej jako bardzo atrakcyjną formę lokowania kapitału.

W roku 2018 łączna wartość kapitału pozyskanego przez Pracownię Finansową na projekty inwestycyjne Grupy PF wyniosła ponad 33 miliony złotych! Przyczyniło się do tego przywitanie w gronie Inwestorów 121. nowych przystępujących oraz 266 podpisanych umów inwestycyjnych łącznie przez nowych Inwestorów jak również tych, którzy inwestują z nami od lat i decydują się na reinwestowanie środków lub dołączają do kolejnych projektów.

Dzięki Państwa zaufaniu, reinwestowaniu środków finansowych czy dołączaniu do kilku różnych projektów inwestycyjnych mamy możliwość dynamicznego rozwoju, poniekąd również wpływania na świadomość branży, a to powoduje, że udaje nam się optymalizować produkty inwestycyjne tak, aby oczekiwana stopa zwrotu była wprost proporcjonalna do podejmowanego ryzyka inwestycyjnego, które wiąże się z każdym produktem finansowym na rynku.

Jest nam niezmiernie miło gościć w gronie Inwestorów coraz większą liczbę osób, które obdarzają zaufaniem Pracownię Finansową i chcą mieć swój udział w budowaniu nowych domów, wspieraniu ochrony środowiska przez energetykę wiatrową, a także rozwoju nowych technologiiNa dobre rozpoczęcie 2019 roku nie pozostaje nam zatem nic innego jak podziękować za dotychczasową wspaniałą współpracę i życzyć Państwu owocnej przyszłości z Pracownią Finansową!

Przeczytaj także

10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej