Podniesienie kapitału w Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 8

1 kwietnia 2015 r., odbędzie się Zgromadzenie Wspólników i podwyższenie kapitału w Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 8. Spotkanie odbędzie się w Kancelarii Notarialnej w Warszawie, gdzie Inwestorzy od razu będą mogli objąć swoje nowoutworzone uchwałą spółki udziały.

Przy tej okazji prezes zarządu Pracowni Finansowej i EEW 8 p. Maciej Musiał, przedstawi stan zaawansowania prac w projekcie, w kontekście podpisanej przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego, ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii. Inwestycja EEW8 realizowana w kameralnym gronie 7 inwestorów.

Planowany termin uruchomienia Elektrowni Wiatrowych 7 i 8, to koniec 3 kwartału 2015, co gwarantuje uczestnictwo w obecnym systemie wsparcia zielonej energii i możliwość zdecydowania o przejściu do nowego o ile okaże się bardziej korzystny. Inwestycja zlokalizowana jest pod Tomaszowem Mazowieckim w woj. Łódzkim, w którym dostępne są dotacje z WFOŚ.

Inwestycje w elektrownie wiatrowe to inwestowanie w realną wartość. Przystępując do spółki inwestor staje się współwłaścicielem jej majątku w postaci prawa do projektu budowy elektrowni wiatrowej.

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej