Zlot aut Elektrycznych i Hybrydowych

Pierwszy zlot samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. Jest nam bardzo miło poinformować, że zostaliśmy Współorganizatorem 1-ego Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych w Polsce, który odbędzie się 28 maja 2017 roku w Ząbkach!

W ostatnich miesiącach wyjątkowo często mówi się o zanieczyszczeniach powietrza. Smog atakuje nas już nie tylko z ulic dużych miast, ale również z telewizji, ekranu smartfona, czy samochodowego radia. Można zatem stwierdzić, że naprawdę dużo się o nim mówi…

Niestety od samego mówienia jakość powietrza się nie poprawi, czas by w ślad za nim poszły więc konkretne działania! Cały świat zmierza w kierunku rozwoju elektromobilności i szerokiego wykorzystywania odnawialnych źródeł energii, pora abyśmy i my zaczęli aktywnie działać w tym zakresie. Jako polska marka czujemy się odpowiedzialni za środowisko, w którym funkcjonujemy. Właśnie dlatego zostaliśmy współorganizatorem 1-ego Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych, który ma zachęcić do wykorzystywania rozwiązań ekologicznych na co dzień.

Ideą naszego wydarzenia jest przede wszystkim przedstawienie aut elektrycznych i pokazanie niezliczonej ilości ich zalet. Podczas Zlotu pojawią się samochody rożnych marek, ale nie marka będzie miała tu znaczenie, a myśl technologiczna i idea łącząca nas we wspólnym celu: propagowaniu ekologicznych zmian w codziennym życiu, do których przyczyniają się m.in. zmiany w motoryzacji. W tym dniu po raz pierwszy spotkamy się wszyscy: producenci, pasjonaci, instytucje propagujące technologię aut elektrycznych i rozwiązań ekologicznych w biznesie,  oraz ich użytkownicy.

Już dziś wpiszcie to wydarzenie do swoich kalendarzy, do zobaczenia w Ząbkach!

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej