Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Partnerstwo z Global Investor Club

23/09/2015

Miło nam poinformować, że Pracownia Finansowa, została partnerem i srebrnym sponsorem Global Investor Club.

Zadebiutowaliśmy występem na temat inwestycji w elektrownie wiatrowe, na dorocznym Invest Camp’ie w Pałacu Białokosz nad jednym z wielkopolskich jezior. Prezentację o możliwości inwestowania w elektrownie wiatrowe przeprowadził Tomasz Wiśniewski.

Czym jest Global Investor Club

  1. Sieć inwestorów wsparta mechanizmem pozyskiwania, przechowywania oraz wymiany informacji i wiedzy wraz z technicznymi i prawnymi narzędziami do przeprowadzania skutecznych i etycznych inwestycji indywidualnie lub grupowo.
  2. Świadoma, zorganizowana i znacząca siła nabywcza.
  3. Członkowie Global Investor Club zarabiają na inwestycjach i potrafią je powtórzyć.

Global Investor Club działa poprzez sieć oddziałów, które zrzeszają inwestorów indywidualnych.  W ten sposób budują relację. W oddziałach odbywają się regularne spotkania podnoszące wiedzę członków. Poprzez kontakty członków oraz dostawców zewnętrznych pozyskujemy najlepszą ofertę inwestycyjną, która pozwala nam na osiąganie ponadprzeciętnych zysków.

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

Inwestowanie w wiatraki

EEW6 jest jednym z realizowanych przez Pracownię Finansową projektów, które powstają w tzw. modelu obywatelskim, gdzie indywidualni inwestorzy zarabiają na produkcji zielonej energii.

Po dwóch latach oczekiwania wchodzi w życie nowy system wsparcia zielonej energii

Inwestycja w wiatraki

Przyjrzyjmy się głównym czynnikom przemawiającym za inwestowaniem w elektrownie wiatrowe: Niezależność od sytuacji na niestabilnych rynkach finansowych...

Kilka lat temu, masowo przelewaliśmy swoje oszczędności na konta funduszy inwestycyjnych, kupowaliśmy też mieszkania, które zaczęły szybko drożeć...

1 września godz. 20:00 25 sierpnia godz. 20:00