Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Otrzymaliśmy Wiktorię – Znak Jakości – Wideo

21/12/2015

24 października, w Warszawie, odbyła się Wielka Gala, podczas której 40 laureatów konkursu Wiktoria, odebrało swoje zwycięzkie statuetki. W gali uczestniczyli oprócz Laureatów, znamienici goście ze świata polityki, kultury, biznesu i mediów. Laureaci zostali wyłonieni spośród pół tysiąca zgłoszonych i odebrali nagrody z rąk Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego.

Jesteśmy dumni, że Pracownia Finansowa, znalazła się w gronie Laureatów XVIII edycji konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, o czym informowaliśmy wcześniej: http://pracownia-finansowa.pl/otrzymalismy-wiktorie-znak-jakosci-przedsiebiorcow/ Pod powyższym linkiem, można też zobaczyć zdjęcia z obrad kapituły.

Doskonałe zarządzanie, wysoka jakość produktów i usług, wywiązywanie się z podstawowych obowiązków wobec Państwa oraz kontrahentów i partnerów, a także działania na rzecz lokalnej społeczności – tym wyróżniają się Laureaci Nagrody WIKTORIA – podsumowuje obrady Kapituły Waldemar Piórek, prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, która jest organizatorem plebiscytu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców.

Do XVIII edycji konkursu WIKTORIA nominowanych zostało ponad pół tysiąca firm z całej Polski. Przedsiębiorstwa do plebiscytu były zgłaszane m.in. przez organizatora, samorządy terytorialne oraz gospodarcze.

W gronie Laureatów tegorocznej edycji znalazły się między innymi takie firmy jak: Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A., INTEGER.pl S.A., czy OKNOPLAST  sp. z o.o.

Dodaj komentarz

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00