Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Otrzymaliśmy Wiktorię – Znak Jakości Przedsiębiorców!

14/10/2015

Z dumą i radością informujemy, że Pracownia Finansowa, znalazła się w gronie Laureatów XVIII edycji konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców!

Do XVIII edycji konkursu WIKTORIA nominowanych zostało ponad pół tysiąca firm z całej Polski. Przedsiębiorstwa do plebiscytu były zgłaszane m.in. przez organizatora, samorządy terytorialne oraz gospodarcze. W środę, 9. października, obradowała Kapituła Konkursu, która na podstawie przesłanych przez przedsiębiorców Zeszytów Konkursowych wyłoniła 40 Laureatów w 15 kategoriach. Zwycięzcy odbiorą statuetki WIKTORII podczas Wielkiej Gali 24. października w Warszawie. Uczestniczyć w niej będą, oprócz Laureatów, znamienici goście ze świata polityki, kultury, biznesu i mediów.

Doskonałe zarządzanie, wysoka jakość produktów i usług, wywiązywanie się z podstawowych obowiązków wobec Państwa oraz kontrahentów i partnerów, a także działania na rzecz lokalnej społeczności – tym wyróżniają się Laureaci Nagrody WIKTORIA – podsumowuje obrady Kapituły Waldemar Piórek, prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, która jest organizatorem plebiscytu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców.

W gronie Laureatów tegorocznej edycji znalazły się między innymi takie firmy jak: Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A., INTEGER.pl S.A., czy OKNOPLAST  sp. z o.o., Pełna lista nagrodzonych firm znajduje się na stronie organizatora konkursu tutaj >> Poniżej kilka zdjęć z obrad Kapituły.

Przeczytaj także

Inwestowanie w wiatraki

Zapraszam do obejrzenia filmu z budowy Ekologicznych Elektrowni Wiatrowych 7 i 8. Turbiny będą częścią parku wiatrowego 5,2 MW, rozpoczną produkcję energii elektrycznej jeszcze w tym roku.

Inwestowanie w wiatraki

EEW6 jest jednym z realizowanych przez Pracownię Finansową projektów, które powstają w tzw. modelu obywatelskim, gdzie indywidualni inwestorzy zarabiają na produkcji zielonej energii.

Inwestowanie w wiatraki

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy zapis rozmowy z Prof. Krzysztofem Żmijewskim o przyszłości energetyki odnawialnej w Polsce, przeprowadzonej przez Tomasza Wiśniewskiego...

Po dwóch latach oczekiwania wchodzi w życie nowy system wsparcia zielonej energii

21 lipca godz. 20:00 28 lipca godz. 20:00