Otrzymaliśmy Wiktorię – Znak Jakości Przedsiębiorców 2016!

Z wielką dumą informujemy, że już po raz drugi z rzędu otrzymaliśmy to wielkie wyróżnienie, jakim jest NAGRODA WIKTORIA. Co roku przyznawana jest ona firmom, które zostały uznane za godne zaufania, rzetelne,  oraz dbające o wysoką jakość oferowanych produktów i świadczonych usług. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że nasze wysiłki, jakie wkładamy w nasz biznes, jakim są inwestycje w elektrownie wiatrowe oraz nieruchomości, zostały już po raz drugi docenione!

Kapituła XIX edycji Konkursu WIKTORIA obradowała w dniu 9.09.2016r. pod przewodnictwem Prezesa WIP, Pana Waldemara Piórka. Wtedy też, na podstawie przesłanych przez firmy zeszytów konkursowych wyłoniła firmy, które zdobyły najwięcej punktów oraz spełniały wszystkie warunki określone w Regulaminie.

Organizatorem Konkursu jest Warszawska Izba Przedsiębiorców, partnerem głównym Bank Pekao. Pełna lista laureatów zostanie ogłoszona na wielkiej Gali w dniu 22 października 2016 roku.

Pracownia Finansowa Ambasadorem Marki WIKTORIA

To jednak nie wszystko …

W oczach Komisji staliśmy się godnym reprezentantem Konkursu, co zaowocowało nadaniem nam tytułu Ambasadora Marki Wiktoria. Nie schodzimy poniżej wyznaczonych sobie standardów i zależy nam na podwyższaniu dobrych praktyk w biznesie. Tym bardziej cieszy nas, że działania te są dostrzegane oraz doceniane.

A tak było w tamtym roku:

Przeczytaj także

10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej