Otrzymaliśmy Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo

Znaleźliśmy się w gronie posiadaczy Certyfikatu Firmy Wiarygodnej Finansowo. Program, do którego przystąpiliśmy podjęty został przez Biuro Informacji Gospodarczej Info Monitor we współpracy z Biurem Informacji Kredytowej oraz Związkiem Banków Polskich.

Certyfikat stanowi potwierdzenie tego, iż jesteśmy firmą o mocnej pozycji na rynku, terminowo regulującą swoje zobowiązania zarówno wobec innych firm jak i całego systemu bankowego.

Jest to jedyny tego typu dokument przyznawany w oparciu o takie dane jak:

  • Rejestr dłużników BIG,
  • Bazy Biura Informacji Kredytowej,
  • System BANKOWY REJESTR Związku Banków Polskich.

Certyfikat służy budowaniu wzajemnego zaufania pomiędzy firmami. Przeznaczony jest dla przedsiębiorców, którzy w biznesie kierują się zasadami Fair Play.

Przystępując do programu zaświadczamy, że nie tylko jesteśmy mocnym i rzetelnym przedsiębiorstwem ale również dążymy do współpracy z podmiotami, które są wiarygodne finansowo, dbamy o reputację naszej firmy i marek oraz przestrzegamy zasad odpowiedzialnie prowadzonego biznesu.

Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo to sygnał dla innych wiarygodnych podmiotów funkcjonujących na rynku, że warto z nami współpracować.

Przeczytaj także

10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej