Opinie Inwestorów Pracowni Finansowej – można im zaufać!

Pracownia Finansowa obsługuje już ponad 1000 Inwestorów indywidualnych w grupie kapitałowej. Podczas Dnia Inwestora zapytaliśmy gości, dlaczego zdecydowali się dołączyć do projektów grupowych z portfolio Pracowni Finansowej, czym jest dla nich realna wartość oraz jakie są ich odczucia związane z inwestowaniem w daną branżę. Inwestorzy mieli także okazję do podzielenia się opinią na temat obsługi Pracowni Finansowej w procesie inwestycyjnym. Zobacz jakie były odpowiedzi: 

Opinia Inwestorki – Pani Ewa

Była to inna inwestycja niż giełda, obligacje itp. Tutaj jednak jest wiatrak, jest ziemia, zawsze to można sprzedać, jakby coś nie wyszło. Wydaje mi się w takim razie, że jest to mniej ryzykowne, więc bardziej do mnie przemawia. Dostaję regularnie kwartalne wypłaty z projektu bank ziemi. Dostałam też wypłatę dywidendy z projektu wiatrakowego w tamtym roku i w tym roku już wiem też, że jest w drodze, także jestem zadowolona.

Opinia Inwestora – Pan Karol

Jestem Inwestorem już od wielu lat i zainwestowałem w trzy projekty wiatrakowe. Realna wartość to dla mnie przede wszystkim to, że inwestuję w wiatrak, który stoi, więc to ma dla mnie sens. Nie jest to żadna wirtualna inwestycja. Podczas takich wydarzeń jak Dzień Inwestora można się przekonać, że naprawdę ten wiatrak jest, stoi i można nawet do niego wejść.

Opinia Inwestorki – Pani Krystyna

Pracownia Finansowa to rzetelne odpowiedzi i łatwa dostępność. Wiadomo, że energia odnawialna jest to przyszłość, oszczędność i zdrowe powietrze. Jest to też nowoczesność. Na dziś jest to chyba najbardziej bezpieczna inwestycja.

Opinia Inwestora – Pan Marcin

Syn chciał jakiś wiatrak to stwierdziłem, że to jest dobre rozwiązanie i postanowiłem kupić mu kawałek wiatraka. Na cały nie było nas stać, ale kawałek dostał. Jest to realna wartość, czyli coś, co jest wybudowane, wiemy w co inwestujemy, to jest realne, to jest namacalne.

Opinia Inwestora – Pan Paweł

Jestem zadowolony, bo mam kontakt z panem Tomaszem jak najbardziej, na tyle co się dzieje w Pracowni jesteśmy w miarę relatywnie szybko informowani i oczekiwałbym, żeby tak też było dalej. OZE jest jedyną dziedziną, gdzie można ewentualnie spodziewać się zwrotów powyżej nakładów.

Opinia Inwestora – Pan Zbigniew

Co mnie przekonało? Myślę, że wizyta w Warszawie, sposób zajęcia się mną i wyjaśnienia mi tego zagadnienia. To mnie przekonało, że mogę zaryzykować. Obecnie zainwestowałem w cztery projekty. Osoba, z którą rozmawiałem, a był to pan Tomasz Wiśniewski, pozwoliła zauważyć mi, że jest to grupa ludzi, którym można zaufać.

 

Pracownia Finansowa świadczy usługi kompleksowej obsługi Inwestorów od przedstawienia zainteresowanym dostępnych projektów, uwzględniając oczekiwania związane z relacją zysk-ryzyko, poprzez przeprowadzenie Inwestora przez cały proces inwestycyjny i dba o informowanie go o postępach w realizacji projektu, aż do jego zakończenia.

Specjaliści w Biurze Obsługi Inwestora odpowiadają za bieżący kontakt z Inwestorami oraz raportowanie postępów w inwestycjach, wsparcie w procesie obejmowania udziałów, a także organizowanie zgromadzeń i spotkań ze wspólnikami. Dzięki serwisowi internetowemu Panel Inwestora oraz intuicyjnej aplikacji mobilnej udziałowcy mają bieżący dostęp do podglądu postępów realizacji inwestycji oraz raportów z projektów, których są wspólnikami.

Bardzo dziękujemy wszystkim Inwestorom za zaufanie!

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej