Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Opinie ekspertów – Maciej Korecki podsumowuje rynek OZE w czasach pandemii COVID-19

01/07/2020

Jak sobie OZE radzi w trakcie pandemii, jakie czynniki i czy w ogóle wpłynęły na branżę? Co z programem Europejski Zielony Ład, w ramach którego ogromne środki finansowe mogą trafi do Polski i mają być przeznaczone na zieloną energię? Jakie wnioski nasuwają się w trakcie odmrażania gospodarki oraz jakie są plany spółek z Grupy Pracownia Finansowa w zakresie energetyki wiatrowej?

O tym w zdalnym wywiadzie z Maciejem Koreckim, członkiem rady nadzorczej w spółce ENEVI S.A., realizującej w ramach Grupy PF projekty elektrowni wiatrowych w Polsce i na Ukrainie.

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

W roku 2020 skupiono się na branży energetycznej w Polsce, a o rynku elektrowni wiatrowych rozmawiał z redakcją Tomasz Wiśniewski, wiceprezes Pracowni Finansowej

Bardzo nas cieszy fakt, że do projektów inwestycji w realną wartość dołącza coraz więcej świadomych Inwestorów

pracownia finansowa opinie inwestorów, firmy inwestycyjne, doradztwo inwestycyjne, inwestycje w nieruchomości, inwestycje w kryptowaluty, inwestycje w kopalnie kryptowalut, inwestycje w ekologiczne elektrownie

Doświadczenie naszych ekspertów, sprawna komunikacja, a także systematyczne przekazywanie raportów okresowych sprawiają, że Inwestorzy chętnie przyłączają się do projektów inwestycyjnych Pracowni Finansowej. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami w filmach.

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00