Złoty Certyfikat Fair Play dla odpowiedzialnego biznesu Pracowni Finansowej

Pracownia Finansowa po raz kolejny otrzymała certyfikat “Przedsiębiorstwo Fair Play”. Jest to ogólnopolski program, w którym od ponad 20 lat oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, ale przede wszystkim etyczna strategia biznesowa.

Głównym celem programu Fair Play jest promowanie społecznej odpowiedzialności w działalności gospodarczej, tzn. właściwe zarządzanie relacjami wewnątrz organizacji, na zewnątrz – czyli z dostawcami i klientami, ale również z otoczeniem i władzą lokalną. W tegorocznej Gali wręczenia Certyfikatów uczestniczyli tym razem obaj Przedstawiciele Zarządu Pracowni Finansowej – Maciej Musiał oraz Tomasz Wiśniewski. Odebranie Złotego Certyfikatu, czyli wyróżnienia dla firm otrzymujących certyfikat trzeci raz z rzędu, było dla nas podwójnym powodem do świętowania, gdyż niemalże zbiegło się z pięcioleciem działalności Pracowni Finansowej.

Na przestrzeni pięciu lat wiele się wydarzyło, ale najważniejsze jest to, że niektórzy z Państwa są z nami od samego początku i nieprzerwanie darzą zaufaniem projekty inwestycyjne Pracowni Finansowej. Z pokorą wspominamy przeszłość, która w pewien sposób nas ukształtowała i bez której nie byłoby nas w tym miejscu, w którym jesteśmy teraz, ale też z dumą patrzymy w przyszłość.

Pracownia Finansowa rozwinęła się w każdym możliwym aspekcie. Miały na to wpływ zarówno oferowane projekty inwestycyjne, powiększające się portfolio o zróżnicowane produkty z możliwością coraz lepszego dopasowania projektu do oczekiwań Klienta, ale także dołączający do nas eksperci i rozrastający się zespół specjalistów.

Nasze portfolio stanowi obecnie idealny sposób na dywersyfikację portfela inwestycyjnego Klientów. Służymy naszym Inwestorom wsparciem zespołu profesjonalistów, którzy mają doświadczenie potwierdzone licznymi zrealizowanymi projektami. Przez cały ten czas działamy transparentnie, co przekłada się na wysoki poziom poczucia bezpieczeństwa Klientów i coraz większe zaufanie. Jesteśmy przekonani, że zmierzamy w odpowiednim kierunku, dlatego z dumą odbieramy Złoty Certyfikat ‘Przedsiębiorstwo Fair Play i zapraszamy na relację z wydarzenia z wypowiedzią Prezesa Zarządu Macieja Musiała oraz do obejrzenia galerii zdjęć.

Fair_Play_2018_0512
Fair_Play_2018_0335
Fair_Play_2018_0315
Fair_Play_2018_0314
Fair_Play_2018_0310

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej