Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Nowy Członek zespołu na pokładzie!

27/04/2016

To już oficjalne! W tym miesiącu powitaliśmy nowego pracownika w naszej firmie, Tomasza Kapałę. W zespole będzie pełnił funkcję Dyrektora działu OZE, wspierając nas w działaniach związanych z projektami. Większość naszych Wspólników miało okazję poznać Tomasza na Konferencji Energetyka Wiatrowa w Polsce.

Nowy członek naszego zespołu jest profesjonalistą zdobywającym doświadczenie w branży OZE od roku 2003, co oznacza iż jego rozwój zawodowy odbywał się równolegle z rozwojem energetyki wiatrowej Polsce, która z kolei istnieje od roku 2001. Jego zainteresowanie wiatrakami rozpoczęło się już na studiach, kiedy dokonywał pomiarów wiatru na potrzeby małej, przydomowej elektrowni wiatrowej. Nieco później, w Europejskim Centrum Energii Odnawialnych wdrażał rozwiązania europejskie na rynku w Polsce. Prowadził badania, ekspertyzy oraz projektował farmy wiatrowe dla takiego potentata jak hiszpańska firma Iberdrola, następnie projektował farmy wiatrowe dla niemieckiej firmy Juwi po czym zaczął pracować dla polskiej firmy Drozapol. Tomasz jest autorem wielu naukowych publikacji oraz artykułów, prowadził również szkolenia.

W naszym zespole będzie opowiadał za nadzór i optymalizację pracy działających Elektrowni Wiatrowych, dobór najlepszych projektów minimalizując koszty ich realizacji, a także poszukiwanie nowych możliwości zwiększania zysku ze sprzedaży energii elektrycznej. Bez wątpienia wiedza oraz umiejętności, jakie zdobył na poprzednich stanowiskach pracy stanowią ogromną wartość dodaną na polskim rynku OZE, dlatego tym bardziej cieszymy się, że pracuje z nami.

Przeczytaj także

Mieliśmy zaszczyt gościć panelistów, których działania w środowisku energetyki wiatrowej na przestrzeni lat poparte zostały sporymi sukcesami i wiedzą,

Jako partner oraz sponsor, w dniu 19.05.2016 r., już po raz kolejny będziemy mieli okazję opowiedzieć o możliwościach inwestowania w elektrownie wiatrowe.

Zapraszamy do obejrzenia krótkich migawek oddających odrobinę tego niesamowitego klimatu, którego byliśmy częścią.

Inwestowanie w wiatraki

EEW6 jest jednym z realizowanych przez Pracownię Finansową projektów, które powstają w tzw. modelu obywatelskim, gdzie indywidualni inwestorzy zarabiają na produkcji zielonej energii.

21 lipca godz. 20:00 28 lipca godz. 20:00