Nowoczesne inwestycje deweloperskie inspirowane naturą

Zobacz jak wyglądają realizowane przez naszego Wykonawcę projekty i zainwestuj z nami w kolejne nieruchomości!

Kamień, drewno, szkło, stal nierdzewna to elementy, które wykorzystywane są w naszych projektach do wykańczania domów w podwyższonym standardzie. Nowoczesna i elegancka architektura, gdzie przeważa użycie wysokiej klasy, naturalnych materiałów, stała się cechą charakterystyczną dla naszego Wykonawcy. To dlatego, budowane do tej pory na warszawskim Targówku osiedla mieszkaniowe, cieszyły się mianem jednych z najbardziej wyjątkowych inwestycji w okolicy.

Tym razem poruszamy się o krok dalej, zarówno w zakresie nowych dzielnic powiększających bank ziemi Grupy PF, gdyż nieruchomości z aktualnej oferty inwestycyjnej znajdują się na Woli i Białołęce, ale także jeszcze bardziej unowocześniamy projekty. Dwie inwestycje, do których można jeszcze dołączyć w ramach inwestycji deweloperskich, poza wykorzystaniem naturalnych elementów wykończenia wnętrz, dodatkowo będą wyróżniać widowiskowe antresole – wysokie na pięć metrów salony, z całkowicie przeszklonymi ścianami zewnętrznymi. W ten sposób w inwestycji Człuchowska wybudowanych zostanie 9 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, natomiast w inwestycji Kuszników powstanie 10 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Będą to jedne z nielicznych tego typu nieruchomości w Warszawie, których model prezentujemy w powyższym filmie. Po więcej informacji zapraszamy na stronę projektową nieruchomości >> oraz do kontaktu tutaj >>

Przeczytaj także

10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej