Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Nowa inwestycja w przemysłowe farmy słoneczne – zarezerwuj miejsce na webinarze LIVE!

17/01/2022

W obliczu pogarszającego się stanu środowiska naturalnego oraz coraz gorszej jakości powietrza, korzyści płynących z OZE już nie trzeba specjalnie tłumaczyć. Ekologiczne inwestycje stają się potrzebą nowego świata, dlatego do portfolio Pracowni Finansowej obok energetyki wiatrowej dołącza fotowoltaika. Nowa inwestycja może stanowić stabilne źródło zysku z uwzględnieniem ochrony kapitału przed inflacją.

Inwestycja PV1 to projekt budowy trzech farm fotowoltaicznych o łącznej mocy 4MW. Elektrownie słoneczne realizowane w ramach tego projektu inwestycyjnego zlokalizowane będą w miejscowościach Dobrzelewice, Tursko Wielkie i Kosobudy. Pierwsza lokalizacja to uruchomiona elektrownia słoneczna, która już pracuje na czysty zysk dla Inwestorów, a uruchomienie dwóch kolejnych planowane jest na marzec i sierpień 2022r.

Lokalizacja: Polska
Horyzont inwestycyjny: Bezterminowy
Prognozowana stopa zwrotu: 10,4% (rocznie) i 11,5 % w pakiecie VIP (rocznie)
Inwestuj od: 52,5 tys. zł i 332,5 tys. w pakiecie VIP

Uzyskaj więcej informacji podczas webinaru LIVE

Rejestracja TUTAJ >>

Strategia projektu zakłada generowanie atrakcyjnych stóp zwrotu w sposób pasywny i dodatkowo ochronę kapitału przed inflacją. Wraz ze wzrostem cen energii rośnie rentowność elektrowni.

Projekt przemysłowe farmy słoneczne to również:

  • Wysoka przewidywalność produkcji
  • Wysoki poziom dostępności, niska awaryjność instalacji
  • Inwestycja w Realną Wartość
  • Biznes mogący funkcjonować przez dziesiątki lat, dzięki systematycznym wymianom sprzętu
  • Ochrona środowiska, wsparcie walki o lepszą jakość powietrza
  • Pasywne źródło dochodu

Przeczytaj także

Wiele osób zastanawia się obecnie, gdzie najkorzystniej ulokować pieniądze, aby zachowały one swoją wartość przy zwiększającej się inflacji i generowały jak najwyższą rentowność. W inwestycjach zysk jest premią za ryzyko – im jest ono wyższe, tym większy potencjalny zysk. Zatem które inwestycje wybrać i jakie kwoty inwestować?

Prowadząc politykę biznesu odpowiedzialnego społecznie, od początku podkreślano w Grupie Pracownia Finansowa jak istotną rolę w całym procesie inwestycyjnym odgrywa odpowiednia edukacja. Ponieważ bezpieczne inwestowanie, to jedno z głównych zagadnień, na którym skupiają się inwestorzy indywidualni w obecnych czasach, a najbezpieczniej inwestuje się, gdy posiada się odpowiednią wiedzę finansową, to już teraz zapraszamy do Akademii Inwestowania Pracowni Finansowej.

Bardzo nas cieszy fakt, że do projektów inwestycji w realną wartość dołącza coraz więcej świadomych Inwestorów

Czym jest dywersyfikacja, czy warto ją robić i jak? Na te i wiele innych pytań odpowiada Tomasz Wiśniewski – Wiceprezes Pracowni Finansowej

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00