Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Nocne zwiedzanie kopalni kryptowalut ze zwycięzcą aukcji WOŚP

13/03/2018


W ostatnich dniach lutego Prezes PNT Szczepan Bentyn i Wiceprezes PNT Jakub Bartoszek spotkali się ze zwycięzcą aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, aby zrealizować wylicytowaną atrakcję – jedyne w swoim rodzaju, nocne zwiedzanie kopalni kryptowalut!

Jak na prawdziwych górników przystało, wyposażeni w kaski i latarki, Panowie weszli do jednej z największych kopalni kryptowalut w Polsce – na co dzień zamkniętej i pilnie strzeżonej. Pan Adam, który wylicytował atrakcję za kwotę 5600,00 zł, miał więc unikalną okazję zwiedzić obliczeniowe data center usytuowane na powierzchni 900 metrów kwadratowych. O tej porze dnia wspaniale oświetlone diodami koparek, zapewniających niesamowity klimat zwiedzania.

Podczas spaceru Pan Adam znalazł wiele wspólnych tematów z naszymi ekspertami i uzyskał wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Zwieńczeniem była zorganizowana na terenie kopalni degustacja sushi. Wycieczka odbyła się w bardzo przyjemnej, luźnej atmosferze, a jak przyznał sam zwiedzający – nocne zwiedzanie kopalni kryptowalut zrobiło na nim wielkie wrażenie.

Najważniejsze jednak, że cała zebrana kwota została przekazana na rzecz 26. Finału WOŚP, dzięki czemu wspólnie z Panem Adamem, mogliśmy przyczynić się do pozyskania środków finansowych w celu wyrównania szans leczenia noworodków. Orkiestra doposaży tym razem oddziały neonatologiczne w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci, a my jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy się do tej inicjatywy przyłączyć!

Dziękujemy Panu Adamowi, zapraszamy na fotorelację i zachęcamy Państwa do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przeczytaj także

Wyjątkową atrakcją przekazaną przez Pracownię Finansową na aukcję 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy było wejście na szczyt elektrowni wiatrowej

Wypłaty już po 10 miesiącach od utworzenia projektu kopalni kryptowalut PNT, z ponad stuprocentową stopą zwrotu w skali roku!

Inwestorom dysponującym kapitałem od 1 mln złotych umożliwiamy przystąpienie do inwestycji związanych z nieruchomościami w ramach specjalnych projektów VIP

pracownia finansowa opinie inwestorów, firmy inwestycyjne, doradztwo inwestycyjne, inwestycje w nieruchomości, inwestycje w kryptowaluty, inwestycje w kopalnie kryptowalut, inwestycje w ekologiczne elektrownie

Doświadczenie naszych ekspertów, sprawna komunikacja, a także systematyczne przekazywanie raportów okresowych sprawiają, że Inwestorzy chętnie przyłączają się do projektów inwestycyjnych Pracowni Finansowej. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami w filmach.

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00