Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Nasze osiągnięcia 2015 – wideo

11/03/2016

Ktoś kiedyś powiedział: „Patrzę wstecz tylko po to, by uświadomić sobie jak daleką drogę przebyłem, by znaleźć się tu – gdzie jestem”. 

Ubiegły rok, z miejsca w którym jesteśmy dziś, postrzegamy jako pasmo dobrze wykorzystanych szans oraz z determinacją wypracowanych sukcesów – jesteśmy wręcz zobowiązani do tego aby je uczcić! Postanowiliśmy zrobić to za pomocą 2-minutowego filmu, który prezentujemy poniżej. To właśnie te chwile w roku 2015 wywołały u każdego z nas tak wiele emocji, którymi chcielibyśmy się z Wami podzielić. Zapraszamy do obejrzenia krótkich migawek oddających odrobinę tego niesamowitego klimatu, którego byliśmy częścią.

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

Certyfikaty budują proekologiczny wizerunek firmy, który jest dziś nieodłącznym aspektem wzrostu i rozwoju każdej organizacji na całym świecie.

Program, do którego przystąpiliśmy podjęty został przez Biuro Informacji Gospodarczej Info Monitor we współpracy z Biurem Informacji Kredytowej oraz Związkiem Banków Polskich

Inwestowanie w wiatraki

Inwestowanie w wiatraki to atrakcyjne zyski, ochrona środowiska i budowanie niezależności energetycznej naszego kraju. Jest korzystne i dla 'Kowalskiego' i dla Państwa Polskiego.

Po dwóch latach oczekiwania wchodzi w życie nowy system wsparcia zielonej energii

28 lipca godz. 20:00 21 lipca godz. 20:00