Nasi Inwestorzy mogą liczyć na odpowiedzialność i skuteczność w działaniu – Tomasz Wiśniewski, prezes PF

Pracownia Finansowa działa z misją pomnażania kapitału indywidualnych inwestorów, pomagając im zainwestować w odnawialne źródła energii (elektrownie wiatrowe, farmy fotowoltaiczne oraz od niedawna produkcję pelletu), projekty deweloperskie i cieszące się coraz większą popularnością startupy z grupy INWE. W wywiadzie udzielonym redakcji Business Forum TV, prezes Tomasz Wiśniewski omówił co jest najważniejsze w procesie jakościowej obsługi Inwestorów.

Projekty etyczne a trendy rynkowe

Najwyższą wartością dla Pracowni Finansowej jest inwestowanie kapitału w tzw. projekty etyczne. Takie, które wspomagają ekologię, dbając o środowisko naturalne, działają w słusznej sprawie, robiąc dużo dobrego dla społeczeństwa oraz w te, które realnie coś tworzą, jak między innymi budowanie osiedli domów jednorodzinnych. Istotnym jest, by zabezpieczać się na różnych polach, mając świadomość, iż trendy rynkowe bywają nieprzewidywalne.

Liderzy Przyszłości

Jako jedni z Liderów Przyszłości, mamy świadomość, że portfel inwestycyjny powinien zawierać różnej klasy aktywa: od odnawialnych źródeł energii, po nieruchomości, skończywszy na inwestycji w złoto i kryptowaluty. Dzięki temu mamy pewność, że jesteśmy solidnie zabezpieczeni na zmiany w każdej z tych dziedzin.

Wartości niepoliczalne

Dzisiejszy świat potrzebuje mądrych, kompetentnych i proaktywnych liderów, którzy będą nie tylko przywódcami, ale przede wszystkim przewodnikami po często zawiłych ścieżkach biznesu. Inwestorzy, którzy wiążą się z Pracownią Finansową, otrzymują również coś, co niepoliczalne – odpowiedzialność i skuteczność w działaniu.

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej