Najwyższa jakość Systemu Obsługi Inwestorów – Pracownia Finansowa ze Złotym Godłem QI

Z przyjemnością ogłaszamy, że Pracownia Finansowa została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem Złotego Godła QI 2024 w kategorii QI SERVICES za najwyższą jakość usług, świadczoną za pomocą Systemu Obsługi Inwestorów.

Decyzja o przyznaniu nagrody została podjęta jednogłośnie przez Kapitułę Programu Najwyższa Jakość Quality International 2024, która pozytywnie oceniła zgłoszenie Pracowni Finansowej i doceniła wysiłki firmy we wdrażaniu intuicyjnego systemu obsługi. Jest to potwierdzenie zaangażowania firmy w ciągłe doskonalenie jakości świadczonych usług oraz dbałość o zadowolenie i potrzeby Inwestorów.

„To dla nas ogromny zaszczyt otrzymać kolejny raz wyróżnienie Złotym Godłem QI. Jest to dowód na naszą nieustającą pracę nad doskonaleniem systemu obsługi, w odpowiedzi na coraz liczniejsze potrzeby Inwestorów, ale także z uwzględnieniem idei odpowiedzialnego biznesu we wszystkich aspektach naszej działalności. Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi za zaangażowanie i wysiłek, który umożliwia nam osiąganie kolejnych sukcesów” – powiedział Tomasz Wiśniewski, Prezes Zarządu Pracowni Finansowej.

Złote Godło QI 2024 jest przyznawane pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Przeczytaj także