Najwyższa jakość obsługi inwestycji grupowych – Pracownia Finansowa ze Złotym Godłem QI

Z przyjemnością informujemy, iż Pracownia Finansowa dołączyła do grona laureatów odznaczonych Certyfikatem Złote Godło Najwyższa Jakość Quality International 2021. Jest to ogólnopolski projekt, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością.

Drugim celem jest wskazanie i wyróżnienie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Najwyższa Jakość Quality International jest obecnie największym, ponadbranżowym konkursem projakościowym w Polsce, skupiającym wokół idei zarządzania jakością przedstawicieli firm i instytucji działających na terytorium naszego kraju.

Godło Najwyższa Jakość Quality International potwierdza, iż Laureaci konkursu stosują najwyższe standardy zarządzania, a także stanowi element budowania ich przewagi konkurencyjnej. Zdobycie Certyfikatu i prestiżowego Godła QI – rozpoznawalnego znaku o międzynarodowym znaczeniu, jest poświadczeniem czytelnej polityki jakości i wsparciem budowy pozytywnego wizerunku.

Jest to sukces, do którego przyczynił się cały zespół odpowiadający za obsługę inwestorów Pracowni Finansowej, czyli Investment Managerowie oraz Biuro Obsługi Inwestora. To oni udzielają codziennie wyczerpujących informacji o projektach inwestycyjnych, uczestniczą w licznych konsultacjach i webinarach LIVE, a także pozostają do dyspozycji Wspólników, oferując wsparcie na najwyższym poziomie na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Przeczytaj także

10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej