Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Najwyższa jakość obsługi inwestycji grupowych – Pracownia Finansowa ze Złotym Godłem QI

05/05/2021

Z przyjemnością informujemy, iż Pracownia Finansowa dołączyła do grona laureatów odznaczonych Certyfikatem Złote Godło Najwyższa Jakość Quality International 2021. Jest to ogólnopolski projekt, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością.

Drugim celem jest wskazanie i wyróżnienie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Najwyższa Jakość Quality International jest obecnie największym, ponadbranżowym konkursem projakościowym w Polsce, skupiającym wokół idei zarządzania jakością przedstawicieli firm i instytucji działających na terytorium naszego kraju.

Godło Najwyższa Jakość Quality International potwierdza, iż Laureaci konkursu stosują najwyższe standardy zarządzania, a także stanowi element budowania ich przewagi konkurencyjnej. Zdobycie Certyfikatu i prestiżowego Godła QI – rozpoznawalnego znaku o międzynarodowym znaczeniu, jest poświadczeniem czytelnej polityki jakości i wsparciem budowy pozytywnego wizerunku.

Jest to sukces, do którego przyczynił się cały zespół odpowiadający za obsługę inwestorów Pracowni Finansowej, czyli Investment Managerowie oraz Biuro Obsługi Inwestora. To oni udzielają codziennie wyczerpujących informacji o projektach inwestycyjnych, uczestniczą w licznych konsultacjach i webinarach LIVE, a także pozostają do dyspozycji Wspólników, oferując wsparcie na najwyższym poziomie na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Przeczytaj także

Trudny czas za nami, ale jak się okazuje również przed nami. Pandemia spowodowana koronawirusem sprawiła, że rynek finansowy wywrócił się do góry nogami. Wiele osób widząc jak niepewne czasy nas czekają postanowiło przetrzymać swoje nadwyżki finansowe, między innymi na kontach oszczędnościowych – które w rzeczywistości generują straty. Jak zatem odnaleźć się w obecnej sytuacji na świecie i w co zainwestować, aby nie dać się inflacji?

Prowadząc politykę biznesu odpowiedzialnego społecznie, od początku podkreślano w Grupie Pracownia Finansowa jak istotną rolę w całym procesie inwestycyjnym odgrywa odpowiednia edukacja. Ponieważ bezpieczne inwestowanie, to jedno z głównych zagadnień, na którym skupiają się inwestorzy indywidualni w obecnych czasach, a najbezpieczniej inwestuje się, gdy posiada się odpowiednią wiedzę finansową, to już teraz zapraszamy do Akademii Inwestowania Pracowni Finansowej.

W aktualnej, wyjątkowej sytuacji z jaką mierzy się rynek, wiele osób zastanawia się, w jaki sposób można zabezpieczyć nadwyżki kapitału.

Bardzo nas cieszy fakt, że do projektów inwestycji w realną wartość dołącza coraz więcej świadomych Inwestorów

15.02 godz. 20:00 08.02 godz. 20:00 01.02 godz. 20:00