Nagroda EKOSTRATEG 2022 dla Pracowni Finansowej

Dni 14-15 listopada 2022 r. upłynęły w Pracowni Finansowej pod hasłem: Rozwój, nowoczesność, przyszłość. Jako partner merytoryczny wzięliśmy udział w dwudniowym cyklu debat w ramach IX Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbył się w Krakowie.

IX edycja Kongresu Przedsiębiorczości to ponad 20 paneli dyskusyjnych, w których wzięło udział około 200 prelegentów i 2 tysiące uczestników. Organizatorzy umożliwili wzięcie udziału w Kongresie w jednej z dwóch preferowanych form – stacjonarnie lub online. W debatach podkreślano rolę samorządu w Polsce, biznesu XXI wieku oraz nowego oblicza innowacyjnej nauki.

Dyskusje podczas wydarzenia toczyły się między innymi na temat kierunków rozwoju samorządów, przyszłości polskich miast, przemysłu 4.0, odnawialnych źródeł energii, medycyny przyszłości, rynku nieruchomości czy nowoczesnych usług biznesowych. Na stanowisku Pracowni Finansowej można było uzyskać dodatkowe informacje na temat inwestycji w realną wartość od przedstawicieli PF: Małgorzaty Rosiak, Henryka Wawrzyńskiego oraz Michała Skrockiego.

Wydarzenie było także okazją do wręczenia nagród firmom, które na co dzień przyczyniają się do rozwoju uczciwego biznesu w Polsce oraz w swojej strategii uwzględniają odpowiedzialność społeczną i ekologiczną. Pracownia Finansowa otrzymała statuetkę za działania w obszarze CSR w kategorii EKOSTRATEG 2022. Uwzględniono tutaj m.in. zwiększanie świadomości społeczeństwa oraz inwestorów w ramach projektu #ILoveOZE, ale również stworzenie programu EKO-RENTIER, który przedstawia specjalną formułę inwestowania w projekty OZE.

W imieniu zespołu Pracowni Finansowej nagrodę odebrał Investment Manager, Henryk Wawrzyński. Dziękujemy wszystkim, z którymi mieliśmy okazję porozmawiać podczas wydarzenia i zapraszamy do dalszego pogłębiania wiedzy na temat etycznego inwestowania!

 

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej