Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Nagroda dla Pracowni Finansowej podczas Europejskiego Forum Biznesu 2021

06/12/2021

Jeszcze na początku tego roku Pracownia Finansowa znalazła się w gronie laureatów Programu Najwyższa Jakość Quality International.  Nagroda została przyznana w kategorii QI services – najwyższa jakość obsługi inwestycji grupowych. Ostatniego dnia listopada, podczas Europejskiego Forum Biznesu, miało miejsce uroczyste wręczenie nagród, a Złote Godło osobiście odebrał prezes Pracowni Finansowej Tomasz Wiśniewski.

30 listopada 2021 r. w Hotelu Vienna House Easy Katowice odbyło się Europejskie Forum Biznesu. Tegoroczny cykl debat odbył się pod hasłem: „Gospodarka, przedsiębiorczość, społeczeństwo w postcovidowej rzeczywistości”. Wśród partnerów oraz patronów honorowych wydarzenia znaleźli się między innymi: Parlament Europejski, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

Zorganizowane w pierwszej części EFB panele dyskusyjne dotyczyły m.in. ochrony zdrowia w dobie pandemii, zarządzania, rozwoju oraz optymalizacji w organizacji, zmian w gospodarce, przedsiębiorstw i społeczeństwa w czasie pandemii, bezpieczeństwa transportu lądowego,  roli sportu w lokalnych społecznościach, ekologii i kierunkach rozwoju polityki energetycznej w kraju oraz o kondycji samorządów w Polsce. Konferencja była okazją do wymiany myśli, informacji i doświadczeń zawodowych.

Wieczorem natomiast poznaliśmy Laureatów XV edycji Programu Najwyższa Jakość Quality International. Nagrodzeni zostali uhonorowani medalami oraz wyróżnieniami specjalnymi: Perłą QI oraz Diamentem QI.

Godło Najwyższa Jakość Quality International potwierdza, iż Laureaci konkursu stosują najwyższe standardy zarządzania.

Przeczytaj także

Wiele osób zastanawia się obecnie, gdzie najkorzystniej ulokować pieniądze, aby zachowały one swoją wartość przy zwiększającej się inflacji i generowały jak najwyższą rentowność. W inwestycjach zysk jest premią za ryzyko – im jest ono wyższe, tym większy potencjalny zysk. Zatem które inwestycje wybrać i jakie kwoty inwestować?

Prowadząc politykę biznesu odpowiedzialnego społecznie, od początku podkreślano w Grupie Pracownia Finansowa jak istotną rolę w całym procesie inwestycyjnym odgrywa odpowiednia edukacja. Ponieważ bezpieczne inwestowanie, to jedno z głównych zagadnień, na którym skupiają się inwestorzy indywidualni w obecnych czasach, a najbezpieczniej inwestuje się, gdy posiada się odpowiednią wiedzę finansową, to już teraz zapraszamy do Akademii Inwestowania Pracowni Finansowej.

Bardzo nas cieszy fakt, że do projektów inwestycji w realną wartość dołącza coraz więcej świadomych Inwestorów

Jak dywersyfikować portfel inwestycyjny w najbardziej optymalny sposób? Na to pytanie odpowiadają specjaliści inwestycyjni PF

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00