Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Zgromadzenie Wspólników Elektrowni oraz Nieruchomości

24/01/2016

W Czwartek 28 Stycznia 2016 roku, odbędzie się Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników Elektrowni 11, 12, 16 i 17 oraz Zebranie Wspólników spółki Pracowania Finansowa Sp. z o.o. Nieruchomości 2 Sp. k. W Kancelarii Notarialnej w Warszawie zostaną omówione ważne kwestie związane z realizacją naszych Inwestycji, którymi są nie tylko Elektrownie Wiatrowe ale także nasz kolejny projekt Nieruchomości 2.

Na Zgromadzeniu prezes zarządu Maciej Musiał przedstawi raport z zaawansowania prac. Będzie to również doskonała okazja do tego aby zapoznać się z pozostałymi wspólnikami. Po spotkaniu będzie ponadto możliwość notarialnego objęcia nowo utworzonych udziałów w Elektrowniach natomiast właściciele Nieruchomości będą mogli otrzymać odpisy notarialne.

Inwestowanie w Elektrownie Wiatrowe to inwestycja w realną wartość i czerpanie wysokich zysków ze sprzedaży ‚zielonej energii’. Inwestor staje się współwłaścicielem elektrowni oraz ma dostęp do wszystkich dokumentów związanych ze spółką celową, przypisaną do danej inwestycji.

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

Dzisiaj każdy może inwestować i wspomagać swój budżet pasywnymi przychodami. Aktualizowanie wiedzy na temat inwestycji musi stać się jednym z istotniejszych elementów życia każdej rodziny, szczególnie przedsiębiorców.

Inwestowanie w wiatraki

Dzień Otwarty pierwszego w Polsce obywatelskiego parku wiatrowego, zorganizowany przez Pracownię Finansową, na który przyszło ponad 100 osób, uważamy za udany!

Inwestycja w wiatraki

Co sprawia, że niejednokrotnie doświadczeni inwestorzy i przedsiębiorcy, decydują się na dołączanie do kolejnych już spółek, inwestując czasami setki tysięcy złotych?...

Po dwóch latach oczekiwania wchodzi w życie nowy system wsparcia zielonej energii

28 lipca godz. 20:00 21 lipca godz. 20:00