Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Na czym polega pasywne inwestowanie z Pracownią Finansową? Zobacz FILM

10/08/2021

Jesteś przedsiębiorcą i wiesz, że czas to pieniądz? Prowadzisz własny biznes i nie masz czasu na zastanawianie się co zrobić z nadwyżkami finansowymi? Jak wybrać w pełni pasywną inwestycję, która dodatkowo zarabia dla Ciebie, gdy Ty nie rezygnujesz z własnych przyjemności? Sprawdź czy pasywne inwestowanie z Pracownią Finansową to coś dla Ciebie:

Pracownia Finansowa od wielu lat obsługuje inwestorów indywidualnych, którym umożliwia inwestowanie w projekty z grupy kapitałowej i generowanie atrakcyjnych zysków – pasywnie, w realną wartość.

Czym jest realna wartość?

To inaczej nośnik wartości – coś, co posiada konkretną wartość, jest dobrem materialnym, da się ulepszyć, stanowi majątek i podnosi bezpieczeństwo inwestycji, będąc zabezpieczeniem w postaci nieruchomości lub elektrowni wiatrowej.

Weź udział

Inwestycje realizowane są zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego. Bez Twojego zaangażowania, przez spółki technologiczne z Grupy PF, posiadające doświadczenie w realizacji projektów i udokumentowane sukcesy.

Stajesz się pełnoprawnym Wspólnikiem w spółce z grupy kapitałowej, której celem jest realizacja wybranej inwestycji i doprowadzenie do generowania zysków inwestycyjnych. Model biznesowy typu win-win polega na proporcjonalnej wypłacie wygenerowanego zysku. Zarówno Inwestorzy jak i zarządzający otrzymują zyski proporcjonalne do wyników spółki. Taki system motywuje zatem zarządzającego do prowadzenia inwestycji z celem wygenerowania jak najwyższego zysku oraz ciągłego podnoszenia rentowności projektu.

Najwyższa jakość obsługi

Investment Manager – oprowadzi Cię po procesie inwestycyjnym, przedstawi dostępne projekty z dopasowaniem przewidywanego ryzyka i oczekiwanej stopy zwrotu z inwestycji

Przejrzyste umowy – wszystkie dokumenty inwestycyjne otrzymujesz w formie elektronicznej, żebyś mógł się z nimi zapoznać przed przystąpieniem do procesu inwestycyjnego

Biuro Obsługi Inwestora – nigdy nie zostajesz sam, po wyborze projektu z grupy kapitałowej, w który chcesz zainwestować, zawsze możesz liczyć na wsparcie BOI

Panel Inwestora i Aplikacja Mobilna – podgląd do postępów z realizacji inwestycji oraz raporty z projektów na bieżąco dla Ciebie, kiedy chcesz i gdzie chcesz

Status Inwestor PF – dołączając do grona Inwestorów otrzymujesz preferencyjne warunki dołączania do kolejnych projektów, pierwszy dowiadujesz się o okazjach inwestycyjnych dostępnych wyłącznie dla Inwestorów PF

Pozwól swoim finansom pracować

Wystarczy 1h byś przekonał się, czy to odpowiedni sposób budowania niezależności finansowej dla Ciebie – bez wychodzenia z domu. Sprawdź, ile możesz zyskać podczas webinaru LIVE we wtorek o 20:00 – dowiedz się więcej, uzyskaj odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i pytania pozostałych uczestników – zarejestruj się. Możesz też uzyskać symulację zyskowności wybranej inwestycji już teraz telefonicznie lub mailowo kontaktując się TUTAJ >>

 

Przeczytaj także

Wiele osób zastanawia się obecnie, gdzie najkorzystniej ulokować pieniądze, aby zachowały one swoją wartość przy zwiększającej się inflacji i generowały jak najwyższą rentowność. W inwestycjach zysk jest premią za ryzyko – im jest ono wyższe, tym większy potencjalny zysk. Zatem które inwestycje wybrać i jakie kwoty inwestować?

Pracownia Finansowa jest znana głównie jako jedna z największych firm umożliwiających inwestowanie crowdfundingowe w elektrownie wiatrowe w Polsce. Dlatego dziś zajmiemy się kwestią korzyści wynikających z inwestowania w energetykę wiatrową. Dowiesz się jak zostać wspólnikiem elektrowni wiatrowej w Polsce i czerpać z niej zyski przez dziesiątki lat.

Z przyjemnością informujemy, iż Pracownia Finansowa dołączyła do grona laureatów odznaczonych Certyfikatem Złote Godło Najwyższa Jakość Quality International 2021. Jest to ogólnopolski projekt, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu, którego udzielił Prezes PF Tomasz Wiśniewski dla kanału Przygody Przedsiębiorców. Z Adrianem Gorzyckim rozmawiał m.in. o historii powstania Pracowni Finansowej, o tym jak sprawdzają nas inwestorzy, o tym jak rząd zablokował ważny dla nas obszar biznesu, a także odpowiada na pytanie czy w swoich komunikatach zaniżamy stopę zwrotu jakiej można się spodziewać z inwestycji. Na końcu odcinka konkurs z nagrodami – zapraszamy do oglądania!

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00