Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Milionowe zyski inwestycyjne zasilą w lipcu portfele Inwestorów Pracowni Finansowej

07/07/2021

Pracownia Finansowa istnieje na rynku inwestycyjnym od 2013 roku. Od początku działalności koncentrujemy się na tym, aby przedsiębiorcy i inwestorzy indywidualni mieli możliwość dołączania do projektów Grupy PF, głównie w roli Wspólników, w celu generowania dochodu pasywnego. Zapoznanie Wspólników z dostępnymi projektami inwestycyjnymi, a także obsługa inwestorów na najwyższym poziomie to domena zespołu PF.

Wypłaty zgodnie z harmonogramem

Z Pracownią Finansową zainwestowało już ponad 1000 Inwestorów, a w portfolio Grupy PF znajdują się projekty, które niejednokrotnie osiągnęły bardzo atrakcyjne stopy zwrotu z inwestycji. Do projektów, które w lipcu, po raz kolejny dadzą Inwestorom powody do zadowolenia, należą – projekt z sektora odnawialnych źródeł energii – EEW15, oraz inwestycja deweloperska PFN Capital.

Zyski z elektrowni wiatrowych

To już kolejne duże wypłaty dla inwestorów Pracowni Finansowej, którzy dołączyli do projektu EEW15, realizowane z tytułu dywidend. Kwota zgromadzona na koncie spółki z produkcji energii na rzecz Inwestorów przekracza wartość 3 milionów złotych łącznie i zasili ich portfele zgodnie z zapisami kodeksu spółek handlowych – w lipcu pierwsza połowa. Kwota zostanie podzielona na Wspólników proporcjonalnie do posiadanych udziałów.

Dochodowe inwestycje deweloperskie

Natomiast inwestorzy, którzy finansują banki ziemi w ramach projektu deweloperskiego PFN Capital, zgodnie z planem, w połowie roku otrzymują drugą wypłatę rat odsetkowych. W tym roku wypłaty za drugi kwartał zostaną zrealizowane na łączną kwotę blisko ćwierć miliona złotych. Dodatkowo Inwestorzy, którzy już zakończyli inwestycję w ramach PFN Capital otrzymają wypłaty na łączną kwotę ponad 600 tysięcy złotych! Projekt PFN Capital gwarantuje Inwestorowi określoną stopę zwrotu na poziomie 6-8%, przez określony czas, która jest wypłacana kwartalnie w formie odsetek. Sprawdź szczegóły i zainwestuj TUTAJ >>

Więcej niż pomnażanie nadwyżek finansowych

Status Inwestor PF to jednak nie tylko możliwość pomnażania nadwyżek finansowych w obrębie spółek z Grupy PF. To także pierwszeństwo otrzymywania informacji o okazjach inwestycyjnych, indywidualny Investment Manager, bieżące wsparcie Biura Obsługi Inwestora, ale również dostęp do Panelu Inwestora w intuicyjnej i raportującej aplikacji mobilnej – wszystkie Twoje inwestycje, do których dołączyłeś z Pracownią Finansową w jednym miejscu!

Gratulujemy decyzji inwestycyjnej i dziękujemy za zaufanie!

Przeczytaj także

Wiele osób zastanawia się obecnie, gdzie najkorzystniej ulokować pieniądze, aby zachowały one swoją wartość przy zwiększającej się inflacji i generowały jak najwyższą rentowność. W inwestycjach zysk jest premią za ryzyko – im jest ono wyższe, tym większy potencjalny zysk. Zatem które inwestycje wybrać i jakie kwoty inwestować?

Pracownia Finansowa jest znana głównie jako jedna z największych firm umożliwiających inwestowanie crowdfundingowe w elektrownie wiatrowe w Polsce. Dlatego dziś zajmiemy się kwestią korzyści wynikających z inwestowania w energetykę wiatrową. Dowiesz się jak zostać wspólnikiem elektrowni wiatrowej w Polsce i czerpać z niej zyski przez dziesiątki lat.

Z przyjemnością informujemy, iż Pracownia Finansowa dołączyła do grona laureatów odznaczonych Certyfikatem Złote Godło Najwyższa Jakość Quality International 2021. Jest to ogólnopolski projekt, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu, którego udzielił Prezes PF Tomasz Wiśniewski dla kanału Przygody Przedsiębiorców. Z Adrianem Gorzyckim rozmawiał m.in. o historii powstania Pracowni Finansowej, o tym jak sprawdzają nas inwestorzy, o tym jak rząd zablokował ważny dla nas obszar biznesu, a także odpowiada na pytanie czy w swoich komunikatach zaniżamy stopę zwrotu jakiej można się spodziewać z inwestycji. Na końcu odcinka konkurs z nagrodami – zapraszamy do oglądania!

15.02 godz. 20:00 08.02 godz. 20:00 01.02 godz. 20:00