Medal Europejski przyznany projektom inwestycyjnym Pracowni Finansowej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w dniu 20. czerwca odbyła się uroczysta gala wręczenia Medali Europejskich, podczas której Business Centre Club uhonorowało również Pracownię Finansową.

Była to już 19. edycja wydarzenia, podczas którego wyróżnione zostały wyłącznie produkty i usługi odpowiadające standardom europejskim. Przy ocenie brana jest pod uwagę jednak nie tylko ich zgodność powszechnymi normami, ale także dynamika rozwoju firmy.

W tym roku Pracownia Finansowa została laureatem Medalu Europejskiego po raz pierwszy w historii, a medal został przyznany konkretnie dla inwestycji w profesjonalne data center służące do szyfrowania transakcji w technologii blockchain. Jest to dla nas potwierdzenie, że oferowane przez nas produkty inwestycyjne odpowiadają oczekiwaniom europejskim.

Oznacza to także, że Pracownia Finansowa obrała odpowiedni kierunek rozwoju wprowadzając do oferty inwestycje w blockchain data center i opracowując dla projektu optymalne parametry inwestycyjne. Motywuje nas to do dalszej profesjonalizacji i rozwoju umożliwiającego dostarczanie naszym klientom jak najbardziej zaawansowanych projektów w ofercie inwestycyjnej.

Zapraszamy na krótki film z wypowiedzią Prezesa Pracowni Finansowej Macieja Musiała po odebraniu Medalu w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej.

 
IMG_2201
IMG_2200

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej