Letnia Gala Przedsiębiorców 2016

Miejsce spotkania:Przypki koło Tarczyna

Data spotkania:26.06.2016 r.

 

 

Pod koniec czerwca odbędzie się VI edycja Letniej Gali Przedsiębiorców. Będzie to impreza plenerowa, zorganizowana w pięknych, podwarszawskich okolicach malowniczej przyrody – na rozległych terenach Rancza pod Bocianem, oddalonego 30 km od centrum stolicy.

Organizatorem wydarzenia jest Klub Integracji Europejskiej, którego jesteśmy członkiem. Więcej informacji na temat pikniku znajdą Państwo na stronie organizatora tutaj >>

Pomimo nazwy, będzie to impreza o charakterze nieformalnym, w formie pikniku a jej celem jest integracja przedsiębiorców i ich rodzin.  Dlatego też na to wydarzenie zaprosiliśmy również naszych Wspólników – będą mieli okazję spędzić czas z bliskimi na świeżym powietrzu, w urokliwych okolicach lasów, łąk i sadów.

Przewidziane są na ten dzień rozmaite atrakcje dla małych i dużych. Wśród nich m.in. jazda quadami, park linowy, ścianka wspinaczkowa, pokazy sztuk walki czy minigolf a także część artystyczna. Zostaną również wręczone nagrody wyróżniające wyjątkowe obiekty turystyczne czy też loterie charytatywne: wizytówkowa oraz fantowa. 

Podczas tak aktywnego dnia nie obędzie się bez regularnego uzupełniania zasobów energii  Catering będzie miał charakter piknikowy.

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej