Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

„Etyczna Firma” 2015

30/03/2016

22 Marca byliśmy obecni na kolacji podsumowującej konkurs 'Etyczna Firma’. Była to już druga edycja konkursu, zorganizowanego przez Puls Biznesu. Było nam bardzo miło znaleźć się w gronie tak znamienitych gości jak: Wojciech Jasiński, prezes PKN Orlen, Beata Stelmach, prezes GE na Polskę i kraje bałtyckie czy prezes PwC Polska Pan Adam Krasoń. Spośród 30stu firm zaproszonych na uroczystość 15 uzyskało tytuł 'Etycznej Firmy’, wśród nich m.in. Johnson & Johnson Poland, Orange Polska, PKO Bank Polski. Kolacja odbyła się w bardzo urokliwym miejscu – w Starej Pomarańczarni Łazienek Królewskich. Partnerami wydarzenia były firmy: PK Orlen, GE oraz PwC.

Konkurs 'Etyczna Firma’ dedykowany jest dla firmom, które pragną budować swój biznes w oparciu o normy etyczne, promują i wzmacniają zasady fair play zarówno wewnątrz swojej organizacji jak również przy okazji nawiązywania relacji z innymi podmiotami współistniejącymi na rynku. Nie jest tajemnicą, że dziś wolimy współpracować z firmami godnymi zaufania i dbającymi o wartości niż z tymi, które w swych działaniach szukają wyłącznie zysków finansowych.

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

Zapraszamy do obejrzenia krótkich migawek oddających odrobinę tego niesamowitego klimatu, którego byliśmy częścią.

inwestowanie w wiatraki

Z dużym sukcesem rozpoczęliśmy niedawno proces rezerwacji udziałów w naszej najnowszej elektrowni 17 w miejscowości Zawada woj. łódzkiego, pod Tomaszowem Mazowieckim. Jest to nasz kolejny projekt, który cieszy się sporym zainteresowaniem.

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00