Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Kolejna wypłata zysków z inwestycji w nieruchomości

18/04/2017

Wypłacone zostały kolejne odsetki dla Inwestorów zaangażowanych w jeden z produktów inwestycyjnych Pracowni Finansowej – PFN. Inwestycja polega na finansowaniu budowy osiedli mieszkaniowych na warszawskim Targówku. Oferta została skonstruowana w taki sposób, by umożliwić wypłaty odsetek Inwestorom co 3 miesiące, odpowiednio: 15 stycznia, 15 kwietnia, 15 lipca i 15 października.

Do największych zalet inwestycji zalicza się mi.in.: osiąganie stopy zwrotu na poziomie 6-8% w skali roku (w zależności od zainwestowanej kwoty), gwarantowane umową, weksel zabezpieczony majątkiem Pracowni Finansowej wynoszącym obecnie 17,5 mln złotych, niski próg przystąpienia do inwestycji (20 tys. złotych) oraz możliwość wyjścia z inwestycji po okresie 2 lat. Spółka PFN  równocześnie prowadzi kilka projektów będących na różnym etapie zaawansowania, co pozwala na realizację kwartalnych wypłat.

Dodatkowo realizowane przez nas projekty charakteryzują się nowoczesną architekturą oraz zastosowaniem niestandardowych, ergonomicznych rozwiązań, co przekłada się na duże zainteresowanie nimi i szybką sprzedaż do odbiorcy końcowego.

Przeczytaj także

inwestowanie w wiatraki

20 marca skierowano do podpisu Prezesa Rady Ministrów rozporządzenie o pierwszej aukcji OZE dla instalacji powyżej 1MW. Dla nas to świetna wiadomość, ponieważ w praktyce wygranie aukcji oznacza umożliwienie realizacji projektów elektrowni wiatrowych 9, 10, 13, 14, 16 i 17.

Inwestycje w nieruchomości

Cieszymy się, że z każdym rokiem przybywa również zadowolonych Wspólników i Inwestorów, to właśnie dzięki Państwa zaangażowaniu ten rok możemy zaliczyć do szczególnie udanych.

inwestowanie w wiatraki

Pracownia Finansowa prowadzi obecnie sprzedaż udziałów w wyjątkowym projekcie – Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 15. Dlaczego aktualnie zdecydowaliśmy się wybrać właśnie tę inwestycję?

Inwestycja w wiatraki

Przyjrzyjmy się głównym czynnikom przemawiającym za inwestowaniem w elektrownie wiatrowe: Niezależność od sytuacji na niestabilnych rynkach finansowych...

21 lipca godz. 20:00 28 lipca godz. 20:00