Kolejna wypłata zysków z inwestycji w nieruchomości

Wypłacone zostały kolejne odsetki dla Inwestorów zaangażowanych w jeden z produktów inwestycyjnych Pracowni Finansowej – PFN. Inwestycja polega na finansowaniu budowy osiedli mieszkaniowych na warszawskim Targówku. Oferta została skonstruowana w taki sposób, by umożliwić wypłaty odsetek Inwestorom co 3 miesiące, odpowiednio: 15 stycznia, 15 kwietnia, 15 lipca i 15 października.

Do największych zalet inwestycji zalicza się mi.in.: osiąganie stopy zwrotu na poziomie 6-8% w skali roku (w zależności od zainwestowanej kwoty), gwarantowane umową, weksel zabezpieczony majątkiem Pracowni Finansowej wynoszącym obecnie 17,5 mln złotych, niski próg przystąpienia do inwestycji (20 tys. złotych) oraz możliwość wyjścia z inwestycji po okresie 2 lat. Spółka PFN  równocześnie prowadzi kilka projektów będących na różnym etapie zaawansowania, co pozwala na realizację kwartalnych wypłat.

Dodatkowo realizowane przez nas projekty charakteryzują się nowoczesną architekturą oraz zastosowaniem niestandardowych, ergonomicznych rozwiązań, co przekłada się na duże zainteresowanie nimi i szybką sprzedaż do odbiorcy końcowego.

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej