Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Kojarzenie Ofert Gospodarczych

23/05/2016

19 maja byliśmy obecni na spotkaniu zorganizowanym przez Klub Integracji Europejskiej, którego jesteśmy członkiem. Spotkanie odbyło się w gmachu Krajowej Izby Gospodarczej a jego celem było zaprezentowanie firmy, oferty oraz wzajemne zapoznanie się. Tego typu zgromadzenia to doskonała okazja dla firm do wzajemnego nawiązania współpracy lub też polecania ofert firm w szerszym gronie, zarówno prywatnym jak i biznesowym.

Naszą firmę zaprezentowała nasza Menedżer Sprzedaży, Małgorzata Rosiak.

Po prezentacjach miał miejsce bankiet, na którym można już było zapoznać się w nieco mniej formalnej atmosferze, przy poczęstunku i lampce wina.

My należymy do Klubu po to, aby tworzyć sieć kontaktów zaufanych i wiarygodnych jak również w celu systematycznego docierania do coraz szerszego grona z naszą ofertą inwestycji w elektrownie wiatrowe.

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

Dzisiaj każdy może inwestować i wspomagać swój budżet pasywnymi przychodami. Aktualizowanie wiedzy na temat inwestycji musi stać się jednym z istotniejszych elementów życia każdej rodziny, szczególnie przedsiębiorców.

24 października podczas Wielkiej Gali, 40 laureatów konkursu Wiktoria 2015, odebrało zwycięzkie statuetki z rąk Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego.

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00