Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Kojarzenie Ofert Gospodarczych

23/05/2016

19 maja byliśmy obecni na spotkaniu zorganizowanym przez Klub Integracji Europejskiej, którego jesteśmy członkiem. Spotkanie odbyło się w gmachu Krajowej Izby Gospodarczej a jego celem było zaprezentowanie firmy, oferty oraz wzajemne zapoznanie się. Tego typu zgromadzenia to doskonała okazja dla firm do wzajemnego nawiązania współpracy lub też polecania ofert firm w szerszym gronie, zarówno prywatnym jak i biznesowym.

Naszą firmę zaprezentowała nasza Menedżer Sprzedaży, Małgorzata Rosiak.

Po prezentacjach miał miejsce bankiet, na którym można już było zapoznać się w nieco mniej formalnej atmosferze, przy poczęstunku i lampce wina.

My należymy do Klubu po to, aby tworzyć sieć kontaktów zaufanych i wiarygodnych jak również w celu systematycznego docierania do coraz szerszego grona z naszą ofertą inwestycji w elektrownie wiatrowe.

Przeczytaj także

Tomasz Wiśniewski Pracownia Finansowa

Miło nam poinformować iż Tomasz Wiśniewski, Dyrektor Sprzedaży e-commerce, od niedawna zaczął pełnić funkcję Członka Zarządu Pracowni Finansowej.

Dzisiaj każdy może inwestować i wspomagać swój budżet pasywnymi przychodami. Aktualizowanie wiedzy na temat inwestycji musi stać się jednym z istotniejszych elementów życia każdej rodziny, szczególnie przedsiębiorców.

Inwestowanie w wiatraki

Inwestowanie w wiatraki to atrakcyjne zyski, ochrona środowiska i budowanie niezależności energetycznej naszego kraju. Jest korzystne i dla 'Kowalskiego' i dla Państwa Polskiego.

24 października podczas Wielkiej Gali, 40 laureatów konkursu Wiktoria 2015, odebrało zwycięzkie statuetki z rąk Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego.

21 lipca godz. 20:00 28 lipca godz. 20:00