Kapitał, który pracuje na zysk – padł kolejny rekord wypłat dla Inwestorów

Według ostatnich komunikatów opublikowanych w grupie INWE – w 2022 roku, spółki grupy INWE wypłaciły Inwestorom Pracowni Finansowej rekordową kwotę zysku – łącznie od początku roku ponad 24,2 mln PLN.

Ostatnie wypłaty jakie były realizowane to kwota ponad 500 tys. PLN z zysku na prowadzonej działalności w projektach nieruchomości oraz ponad 8 mln PLN z tytułu dywidend i zaliczek na dywidendy za rok bieżący dla inwestorów projektów elektrowni wiatrowych.

Każdy z nas chciałby wiedzieć, w co teraz inwestować, aby móc liczyć na atrakcyjny zysk oraz bezpiecznie ulokować pieniądze, które będą każdego dnia zyskiwać, a nie tracić na wartości.

Wciąż pojawiają się nowe okazje inwestycyjne do ulokowania nadwyżek kapitału, dzięki którym Inwestorzy mogą ułożyć sobie zdywersyfikowany portfel inwestycyjny. Pierwszym krokiem może być program EKO-RENTIER, który wypłaca zyski nawet 4 razy w roku!

Potwierdziły się przewidywania ekspertów z poprzednich lat w zakresie inwestycji w odnawialne źródła energii. Ceny prądu sięgają historycznie wysokich wartości, co przekłada się na rekordowo wysokie zyski w projektach elektrowni wiatrowych i innych OZE. Jednocześnie ofert inwestycji w wiatraki, do których można aktualnie dołączyć we współpracy z Pracownią Finansową jest niewiele. Jeśli się pojawiają, to stanowią swojego rodzaju perełkę inwestycyjną.

Aktualnie zapraszamy do inwestycji EEW14. Jest to projekt budowy 100-metrowej elektrowni wiatrowej Vestas V80 o mocy 2MW.

Projekty inwestycji w osiedla domów szeregowych zniknęły z portfolio Pracowni Finansowej w błyskawicznym tempie. Inwestorzy jednak nadal poszukują najlepszych sposobów na lokowanie kapitału i czerpanie zysku z rynku deweloperskiego. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie, przygotowaliśmy kolejny projekt inwestycji w budowę 8 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Łodzi.

Inwestycje, które Pracownia Finansowa ma w swojej ofercie umożliwiają nie tylko czerpanie zysków., ale pomagają także ochronić kapitał przed inflacją przez cały okres trwania inwestycji.

Niezmiennie dziękujemy naszym Inwestorom za zaufanie i możliwość pomnażania ich kapitału w projektach inwestycyjnych grupy INWE.

Przeczytaj także

10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej