Jesteśmy Inwestorem Społecznym SZLACHETNEJ PACZKI

Posiadanie firmy, nie oznacza tylko pędu za zyskiem. Mamy ideały i pragniemy, żeby ten świat był lepszy, dlatego zostaliśmy Inwestorem Społecznym SZLACHETNEJ PACZKI!

Pierwszy uśmiech po śmierci męża, pierwsza herbata wypita w towarzystwie od lat. SZLACHETNA PACZKA jest najbliżej potrzebujących, odkrywa ich trudne historie i dzieli z nimi momenty szczęścia. Wydobywa z zapomnienia tych, którzy dziś żyją na marginesie i czują się gorsi. Jeszcze nigdy pomaganie tak bardzo nie zbliżało do siebie ludzi z różnych światów. Podoba nam się inwestycja w mądrą pomoc, dlatego zostaliśmy partnerem SZLACHETNEJ PACZKI.

Realne zmiany
Zostając Inwestorem Społecznym jednego z 620. rejonów w całej Polsce, firma staje się partnerem lokalnym SZLACHETNEJ PACZKI. Inwestor jest w kontakcie z liderem Paczki i ma wgląd w wyniki pracy rejonu. Dzięki niemu projekt ma szansę się rozwijać – w ten sposób realnie oddziałuję na zmianę w lokalnej społeczności, jedocześnie budując swoją markę.

Walczymy z biedą na wiele sposobów
Jeszcze 15 lat temu SZLACHETNA PACZKA pomogła 30 rodzinom w Krakowie. W 2014r. tych rodzin było już 19 580, a wartość pomocy przekroczyła 42 miliony złotych! – Jeśli można powiedzieć, że jest jakaś organizacja, która pomnaża to, co dostaje, to na pewno jest to nasza. Jest to nie tylko inwestycja w tu i teraz, ale to inwestycja w przyszłość, tego projektu i całej Polski – mówi Łukasz Miszon, Dyrektor projektu SZLACHETNA PACZKA.

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej