Inwestycje w wiatraki w Łodzi

Już 14 lipca (czwartek) zapraszamy na spotkanie Global Investor Club w Łodzi! Jako członek Klubu oraz srebrny partner będziemy opowiadać o naszych projektach związanych z inwestowaniem w elektrownie wiatrowe. Dlaczego warto inwestować w elektrownie wiatrowe? Ponieważ pozwalają Inwestorom zarabiać około12% w skali roku bez ich fizycznego zaangażowania. Jest to obecnie jeden z najlepszych sposobów na pomnażanie kapitału bez wysiłku, a przy tym doskonałe zabezpieczenie na przyszłość.

Ostatnio dużo się dzieje w branży wiatrakowej, a my, w dbałości o interesy naszych spółek, każdego dnia poszukujemy takich rozwiązań, które umożliwią nam na jak największe korzyści finansowe. Zarabianie na energii wiatrowej niezależne od sytuacji politycznej to nasz najnowszy projekt>> , o którym będziemy opowiadać na tym spotkaniu.

Województwo łódzkie to region o bardzo dużej wietrzności i to właśnie tam znajduje się część naszych inwestycji.


Szczegóły dotyczące spotkania:

Miejsce:
Sala bankietowa w Hort Cafe, przy ulicy Piotrkowskiej 106 (Pasaż Schillera). Godzina: 18:00-21:00. Po spotkaniu odbędzie się networking w pobliskiej kawiarni/restauracji.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, wymagane jest jedynie dokonanie zamówienia w kawiarni przez każdego z uczestników spotkania.

Kontakt:
michal.jerka@globalinvestorclub.pl
Tel. 500 062 372

Zobacz tutaj >> jak było 19 maja w Poznaniu.

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej