Inwestycje w nieruchomości – pierwsza wypłata zysków

17.10.2016 wypłacone zostały, zgodnie z umową, pierwsze odsetki w ofercie inwestycyjnej Pracownia Finansowa Nieruchomości (PFN). Inwestycja polega na finansowaniu budowy osiedli mieszkaniowych w Warszawie, a jej konstrukcja zakłada wypłatę odsetek od zainwestowanego kapitału co kwartał.

Pracownia Finansowa równolegle prowadzi budowę i sprzedaż w kilku projektach, na różnych etapach zaawansowania, co pozwala na regularne wypłaty zysków. Kapitał pozyskany od indywidualnych inwestorów, zastępuje finansowanie bankowe, co znacznie skraca proces inwestycyjny, a przez to obniża koszty realizacji. Są to zatem inwestycje obywatelskie, dzięki którym indywidualni inwestorzy, oprócz zysku, mają poczucie, że tworzą realne aktywa, rozwijające nasz kraj i poprawiające jakość życia mieszkańców.

Więcej na temat konstrukcji i zalet oferty tutaj: http://dochodowenieruchomosci.pl/zostan-inwestorem/

eknieruchomosci_ds_38-2_20-1024x768-1
ff-1024x808-1
lidzka4-1300-1024x576-1

19.10 odbędzie się konferencja internetowa pokazująca możliwości inwestowania w nieruchomości w Warszawie ze spółką Pracownia Finansowa. Oprócz powyższej opcji pomnażania swojego kapitału, która jest dostępna już od 20.000 zł, inwestor, ma możliwość objęcia udziałów w jednej ze spółek realizujących konkretną inwestycję. Takie rozwiązanie zapewnia gwarantowaną umową stopę zwrotu w wysokości 10% w skali roku, a zysk wypłacany jest po zakończeniu inwestycji. Wspólnicy mogą wówczas indywidualnie zdecydować o wyjściu z inwestycji, lub realizacji kolejnego projektu.

Rejestracja na konferencję (webinar) na www.dochodowenieruchomosci.pl

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej