Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Inwestycje w nieruchomości – pierwsza wypłata zysków

18/10/2016

17.10.2016 wypłacone zostały, zgodnie z umową, pierwsze odsetki w ofercie inwestycyjnej Pracownia Finansowa Nieruchomości (PFN). Inwestycja polega na finansowaniu budowy osiedli mieszkaniowych w Warszawie, a jej konstrukcja zakłada wypłatę odsetek od zainwestowanego kapitału co kwartał.

Pracownia Finansowa równolegle prowadzi budowę i sprzedaż w kilku projektach, na różnych etapach zaawansowania, co pozwala na regularne wypłaty zysków. Kapitał pozyskany od indywidualnych inwestorów, zastępuje finansowanie bankowe, co znacznie skraca proces inwestycyjny, a przez to obniża koszty realizacji. Są to zatem inwestycje obywatelskie, dzięki którym indywidualni inwestorzy, oprócz zysku, mają poczucie, że tworzą realne aktywa, rozwijające nasz kraj i poprawiające jakość życia mieszkańców.

Więcej na temat konstrukcji i zalet oferty tutaj: http://dochodowenieruchomosci.pl/zostan-inwestorem/

19.10 odbędzie się konferencja internetowa pokazująca możliwości inwestowania w nieruchomości w Warszawie ze spółką Pracownia Finansowa. Oprócz powyższej opcji pomnażania swojego kapitału, która jest dostępna już od 20.000 zł, inwestor, ma możliwość objęcia udziałów w jednej ze spółek realizujących konkretną inwestycję. Takie rozwiązanie zapewnia gwarantowaną umową stopę zwrotu w wysokości 10% w skali roku, a zysk wypłacany jest po zakończeniu inwestycji. Wspólnicy mogą wówczas indywidualnie zdecydować o wyjściu z inwestycji, lub realizacji kolejnego projektu.

Rejestracja na konferencję (webinar) na www.dochodowenieruchomosci.pl

Przeczytaj także

Inwestycja w nieruchomości

Warszawa jest bardzo dobrym, stabilnym rynkiem, jeśli chodzi o nieruchomości. My inwestycje w nieruchomości rozwijamy na Targówku. Dlaczego tam?

Inwestowanie w Wiatraki

Zaktualizuj swoje dane o najbliższe miasto a powiadomimy Cię kiedy będziemy w okolicy.

Inwestowanie w wiatraki

Dzień Otwarty pierwszego w Polsce obywatelskiego parku wiatrowego, zorganizowany przez Pracownię Finansową, na który przyszło ponad 100 osób, uważamy za udany!

Kilka lat temu, masowo przelewaliśmy swoje oszczędności na konta funduszy inwestycyjnych, kupowaliśmy też mieszkania, które zaczęły szybko drożeć...

21 lipca godz. 20:00 28 lipca godz. 20:00