Inwestycja w centrum rozrywki zyskuje na popularności! Wiemy jak będą wyglądać wnętrza

Projekt budowy centrum rozrywki w Berlinie, do którego można dołączyć we współpracy z Pracownią Finansową, staje się coraz bardziej rozpoznawalny. Pojawiają się już pierwsze zapytania o rezerwacje terminów na urodziny dzieci oraz imprezy okolicznościowe, co świadczy o tym, że konsumenci są aktywnie zainteresowani powstającym innowacyjnym parkiem rozrywki markowanym Mattel. Partner branżowy INWE prezentuje wizualizacje wnętrz!

Obecnie trwają przygotowania do dalszych robót konstrukcyjno-budowlanych, gromadzone są materiały i kluczowe elementy obiektu. W centrum handlowym Potsdamer Platz, otwierają się kolejne sklepy. Centrum Rozrywki Mission:Play! by Mattel przedstawia aktualne wizualizacje, na których możemy zobaczyć m.in. projekt zewnętrznej fasady. Jednak największe wrażenie robią projekty wizualizacji wnętrz.

W nowej prezentacji możemy zobaczyć strefę Barbie zachęcającą do różowej wycieczki po Malibu. Dzieci będą tu mogły doświadczać niesamowitych wrażeń podczas szybkiego zwiedzania, ścigając się na stylowych skuterach z Barbie i jej przyjaciółmi. Robiąc sobie przystanek w Laboratorium Mody pociechy będą mogły wchodzić w interakcje z Barbie i projektować naprawdę wyjątkowe stroje.

Strefie HotWheels będzie przewodził temat ‘Zbuduj i ścigaj się’. Zaprosi dzieci do zbudowania własnego toru pełnego trudnych skoków i akrobacji. Następnie będzie można dostosować swój samochód, aby wskoczyć do symulatora i samodzielnie pojechać po torze. Dodatkową atrakcją będzie arena auto-zderzaków HotWheels.

 

W świecie MEGA BLOKS dzieci będą mogły pozwolić się ponieść kreatywności. Projektanci przedstawiają gościom wspaniałe otoczenie, w którym będą mogli odkrywać swoje dzieła. Ogromny wybór elementów MEGA Brick umożliwi całym rodzinom tworzenie pojazdów, budynków lub wszystkiego, co tylko przyjdzie im do głowy.

Na wizualizacjach możemy zobaczyć także pokoje urodzinowe. Sale imprezowe zostały zaprojektowane tak, aby mogły być elastycznie dostosowywane pod branding wszystkich trzech marek Mattel, uwzględniając różne upodobania gości. Interaktywny pokój personalizacji umożliwi m.in. projektowanie własnych koszulek i innych gadżetów. Strefa gastronomiczna zapowiada natomiast wyjątkową koncepcję na odpoczynek przy posiłku.

Inwestorów, zainteresowanych dołączeniem do projektu Mission:Play!, który już jest na zaawansowanym etapie realizacji, a więc charakteryzuje się zwiększonym poziomem bezpieczeństwa, zapraszamy na webinar LIVE >>

Chcesz złapać okazję już teraz? Wypełnij formularz kontaktowy TUTAJ >>

 

Przeczytaj także

14.02 godz. 20:00 07.02 godz. 20:00 Zobacz więcej