Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Nowy projekt inwestycyjny Net-pocket

Sprawdź ile możesz zyskać

Zapisz się na webinar prowadzony przez Prezesa Pracowni Finansowej Tomasza Wiśniewskiego i dowiedz się więcej o pasywnym zarabianiu

Nowy projekt z Grupy INWE w branży e-commerce

W ramach rozwoju Grupy INWE zapraszamy Państwa do nowego projektu biznesowego z branży e-commerce o nazwie Net-Pocket, który po wielu miesiącach przygotowań rozszerza ofertę inwestycyjną Pracowni Finansowej.

Net-pocket to wtyczka umożliwiająca zliczanie cashback za zakupy internetowe z tysięcy sklepów. Zebrane środki użytkownik będzie mógł wypłacić lub doceniać nimi twórców treści publikowanych w internecie, w sposób tak prosty jak polubienie posta. Projekt jest w fazie funkcjonalnej, środki inwestorów posłużą zwiększeniu skali biznesu.

Pracownia Finansowa jest jedną z największych spółek inwestowania grupowego w Polsce

lat inwestowania kapitału

Inwestorów indywidualnych

milionów PLN ulokowane w inwestycjach

Okazja inwestycyjna – Net-pocket

Większość serwisów cashbackowych na rynku kieruje swój przekaz wyłącznie z perspektywy samych zakupów, osiągając coraz wyższy koszt użytkownika i zmniejszając tym samym swoją rentowność. Projekt Net-pocket jako pierwszy na świecie skupia się na całkowicie odwróconej formie przekazu wykorzystując cashback jako narzędzie umożliwiające głosowanie na wartościowe dla użytkownika treści. To sprawia, że model biznesowy pozwala zakładać możliwość konkurowania z największymi firmami z branży, przy ponoszeniu znacznie niższych kosztów pozyskania użytkownika niż w innych tego typu przedsięwzięciach.

Weź udział w inwestycji – krok po kroku

Sprawdź szczegóły

Podczas webinaru uzyskasz szczegółowe informacje na temat projektu. Został on już omówiony z setkami polskich twórców. Kampanię reklamową organizuje jedna z największych agencji w Europie. W reklamę zaangażowani będą najbardziej popularni polscy artyści.

Poznaj model biznesowy

Inwestycja jest realizowana zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego. Stajesz się Wspólnikiem w spółce celowej Grupy INWE powołanej do realizacji opisanego projektu z branży e-commerce. Proces kontroli nad realizacją projektu sprawuje Pracownia Finansowa i odpowiada za obsługę Inwestorów – m.in. indywidualny opiekun, Biuro Obsługi Inwestora, Panel Inwestora, aplikacja mobilna.

Inwestuj pasywnie

Proces realizacji i zarządzania inwestycją w spółce prowadzi partner technologiczny z Grupy INWE, który przeszedł odpowiedni audyt w Grupie i jest wynagradzany w modelu success fee – tylko wtedy, gdy projekt generuje zysk. Inwestycja ma charakter pasywny, gdyż jest realizowana bez Twojego zaangażowania, natomiast posiadasz prawo osobistej kontroli i możesz mieć wpływ na podejmowane decyzje w obrębie spółki.

Partycypuj w części cashback

Spółka zakłada partycypowanie w części cashbacku wypłacanego przez Partnerów czyli sklepy internetowe, w ten sposób umożliwiając generowanie zysku dla Wspólników. Strategia zakłada reinwestowanie 90% zysku, w celu osiągnięcia maksymalnego wzrostu wartości przedsiębiorstwa

Chcesz zainwestować już teraz?
Zamów bezpłatną konsultację z Investment Managerem Pracowni Finansowej

15.02 godz. 20:00 08.02 godz. 20:00 01.02 godz. 20:00