Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Inwestujemy w zgrany zespół praktykując ideę NO WASTING

11/05/2018

 

Inwestując w budowanie dobrych relacji w zespole, z nieukrywaną przyjemnością cyklicznie organizujemy spotkania dla pracowników Pracowni Finansowej. Tym razem postawiliśmy na warsztaty kulinarne w formule livecooking o tematyce przewodniej NO WASTING, które poza integracją pozwoliły przemycić także bardzo ważne wartości edukacyjne związane z wspieraniem ekologii.

Warsztaty odbyły się w centrum kulinarnym Electrolux i poprowadził je półfinalista trzeciej edycji programu MasterChef – Dawid Budzich. Pan Dawid przedstawił uczestnikom ideę gotowania zgodnie z założeniami NO WASTING, czyli wykorzystania w potrawach resztek, w myśl zasady – 'nie wyrzucaj!’. Ponieważ realizując politykę odpowiedzialnego biznesu staramy się w każdy możliwy sposób edukować o możliwościach ochrony środowiska, a także o wpływie naszego postępowania na ekologię i wiemy jak duży problem w dzisiejszych czasach stanowi nadprodukcja śmieci, tematyka warsztatów spodobała się wszystkim pracownikom Pracowni Finansowej.

Gotowanie NO WASTING okazało się bardzo intrygującym i zaskakującym doświadczeniem. Nie dość, że wszyscy mogli spróbować swoich sił w eksperymentowaniu z nowym rodzajem potraw, to jeszcze atmosfera, która przyświecała wydarzeniu była niezwykle wesoła, mocno integracyjna i wspierała pracę zespołową, a także poczucie jedności.

W efekcie na stole zagościły przygotowywane na stanowiskach w zespołach m.in.: sałatki z pesto z liści rzodkiewki, kremy z pieczonymi obierkami, sianem z zielonych części pora oraz sosem z resztek, a także cuda wyczarowane z podrobów – kaczych serc, ozorów wołowych, króliczych nerek, grasicy cielęcej czy kurzych łapek. Mimo, że menu nie brzmiało w pierwszym odczuciu mocno zachęcająco, to mile zaskoczyło całą ekipę Pracowni Finansowej.

Okazało się, że ograniczanie produkowania odpadów w kuchni może być bardzo przyjemne i wyjątkowo smaczne. Przekonaliśmy się do idei NO WASTING i gorąco zachęcamy Państwa do wprowadzania do swojego stylu życia wszelkich działań, które nawet w minimalny sposób mogą przyczynić się do ochrony środowiska. Zapraszamy na fotorelację z warsztatów Pracowni Finansowej.

Przeczytaj także

EKON to najnowszy projekt inwestycyjny w ofercie Pracowni Finansowej. Realizacja zakłada połączenie Elektrowni Wiatrowej z Kontenerowym Centrum Obliczeniowym i ma na celu wygenerowanie maksymalnego zysku z dbałością o bezpieczeństwo inwestycji.

Inwestorom dysponującym kapitałem od 1 mln złotych umożliwiamy przystąpienie do inwestycji związanych z nieruchomościami w ramach specjalnych projektów VIP

pracownia finansowa opinie inwestorów, firmy inwestycyjne, doradztwo inwestycyjne, inwestycje w nieruchomości, inwestycje w kryptowaluty, inwestycje w kopalnie kryptowalut, inwestycje w ekologiczne elektrownie

Doświadczenie naszych ekspertów, sprawna komunikacja, a także systematyczne przekazywanie raportów okresowych sprawiają, że Inwestorzy chętnie przyłączają się do projektów inwestycyjnych Pracowni Finansowej. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami w filmach.

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00